لکه بینی و تاخیر در قاعدگی

سلام.من یه هفته از موعدم گذشته زیر شکم گاهی اوقات تیر میکشه.و حالت سوزش داره.کشاله رانمم همینطور حالت سوزش داره.دیروز غروب رفتم دستشویی چند قطره خون دیدم.دیگه ندیدم تا امروز الان دوباره چند قطره دیگه دیدم.۳روز قبلم بی بی چک زدم منفی بود.این یعنی اینکه میخوام پریود بشم؟

سلام عزیزم
بهتره یه آزمایش خون بدید چون بی بی چک دقیق نیست و ممکنه خطا داشته باشه
ممکنه این لکه بینی قبل از پریود باشه اما باید آزمایش رو بدید حتما

یعنی اصلا احتمال بارداری نیست؟

برای این که احتمال بارداری هست گفتم آزمایش بدید، اگر نبود که نیازی به آزمایش نبود

باشه ممنون خانم حکیمی

1 Likes

دوست خوبم تا ازمایش ندادی اصلا امیدوار نباش خودت اذیت میشی.من خودم چون دارم برای بارداری اقدام میکنم ی ماه تاخیر داشتم(ماه پیش) تازه کیست هم نداشتم ماه بعد سر موعد قبلیم یعنی دقیقا ۲۹ ام پریود شدم

خواهش می کنم عزیزم

من الان ۳ساله اقدامم.به علائم اصلا اهمیت نمیدم چون هر ماه که یکم امیدوار میشم میبینی پریود میشم.۶ماهم از قرص تخمک گذاری و آمپول hmgوhcgاستفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم

منم تازه این ماه دکتر بهم قرص داده انشالله خبر خوش بارداری شما رو بشنویم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.