لکه بینی هفته هشتم

سلام من تو هفته هشتم هستم و از امروز صب لکه بینی دارم چیکار کنم؟ خطرناکه؟ مطب دکترمم زنگ میزنم جوا نمیده…

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
نگران نباشید برای خیلیا پیش میاد. فقط باید استراحت کنید و زیر نظر پزشک از شیاف استفاده کنید و فعلا نزدیکی نداشته باشید
برای این که خیال تون راحت بشه می تونید با مشاوران مامایی مشورت کنید
02170701050 با تلفن ثابت لطفا تماس بگیرید

ممنون عزیزم…پس طبیعیه؟

1 Likes

خواهش می کنم
بله طبیعیه اما باید حتما رفع بشه تا دچار سقط نشید خدایی نکرده

بعد از ظهر حتما میرم پیش دکترم…فقط الان نمیدونستم باید چیکار کنم…مرسی از گپتون…خیلی خوبه

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
الان فقط استراحت کنید. اگر پیش پزشک تون میرید خیلی آروم برید حرکت زیاد نداشته باشید و استرس هم نداشته باشید. انشالا به زودی رفع میشه

انشاله…واسم دعا کنید😢

1 Likes

ان شاالله هيچى نيست
اومدين از دكتر خبر بدين

چشم عزیزم…امیدوارم ک ب خیر بگذره

خانوم حکیمی رفتم سونو گف ساک خالیه دو هفته قبلم ک رفته بودم گف ساک خالیه…ینی دیگ امیدی ب رشد جنین نیس؟ کسی بوده ک تو هفته هشتم ساک خالی نشون بده ولی بعد رشد شرو شده باشه و موفق باشه بارداریش؟

امروز موعد پریودیمم بود بعد دو ماه

گفت یعنی دلیل این لکه بینی همین خالی بودن ساک هست ؟و اینکه شیاف نداد؟دیکه جی گفت دکتر دید ساک خالیه ؟؟

گف رشد متوقف شده و ن جنین و نه قلب دیده نمیشه…گف تخلیه میشه خودش…لکه بینی هم واسه همینه فک کنم…
ی کوچولو امید داشتم ک دیگ الان دیدم ب خونریزی افتادم دنیا رو سرم خراب شد…

خیلی متاسفم :cry::cry::cry::cry:
ایشالا بزودی یه بارداری سالم و خوب داشته باشی بیای خبرشو بدی ناامید نباش

ممنون عزیزم.انشاله…انشاله همه عزیزانی ک تو دلی دارن بسلامتی بغل کنن نی نی گلشونو…و همه اونایی ک ی کوچولو دارن زیر سایه پدر و مادر خدا حفظشون کنه…

1 Likes

به وقتش خدا يه نى نى سالم بهتون ميده مطمئن باشين

ممنون عزیزم…انشاله…

سلام عزیزم منم هفته هشتم رفتم دیروز پیش دکتر از روز پنج شنبه کلا لک های قهوهای می دیدم دیروز که مراجعه کردم سونو کرد گفت ساک حاملگی نرمال ولی جنین دیده نمیشه هفته بعد بیا ۲۵ خرداد ازمایش بتا دادم با جواب ۷۷۶وسه هفته نمی دونم خانوم حکیمی میشه کمک کنید ایا واقعا امیدی هست یانه دوبار سقط و کورتاژ داشتم اینبار این پیش اومره امروز باز لک دیدم دنیارووسرم خراب شد یعنی بارداری پوچ باز باید کورتاژ بشع

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.