لکه بینی هفته ششم

سلام.میشه راهنمایی کنید؟من هفته ششم بارداری هستم.امشب یه لکه قهوه ای دیدم.مقدارش خیییلی کم بود. میخوام بدونم باید به دکتر بگم یا صبر کنم اگر شدید شد برم؟امشب شیاف گذاشتم. شیاف رو باید تا چند روز ادامه داد؟

سلام ابجی منم توهفته شش حتی تاچندروز پیش لک دیدم قهوه ای چندبارم اومد باحالت خونابه دکترشیاف پروزسترون داد ازراه مقعد استفاده بکنم تاروز سونو که میرم بعدبهم گفت نشاسته تو اب سرد حل کنم بخورم خداروشکر الحمدالله دوسه روز لک نیست

نزدیکی اصلا نداشته باش استراحت کن به منم گفت استراحت مطلق چیزای سنگین بلندنکن فقط تادستشویب حموم وبس خیلی کارای سبک مثلا لباس عوض کردن حالاچیزی ورداری بخوری

برودکتربا دکترم صحبت کن بهت میگه تاکی استفاده کنی

سلام عزیزم
اسما جان به خوبی شما رو راهنمایی کردن. ولی بهتره به پزشک تون هم مراجعه کنید.

ممنون عزیزم
امروز صبح رفتم سونوگرافی. گفت اطراف ساک خونریزی نداری. ضربان قلب رو هم شنید.گفت تا یک هفته استراحت مطلق باش
فردا میرم پیش دکتر خودم
شما الان هفته چندم هستی؟

امروز کمی حس پریود شدن دارم.البته شدید نیست

طبق اخرین عادت هفته هشت من شنبه سونو دارم برای قلب جنین

من هنوزم همینجورم حتی گاهی احساس میکنم اب از بدنم خارج میشه

خدا رو شکر. به سلامتی شما دوره بحزانی رو گذروندی. انشاءلله بقیه مراحل رو هم به خوبی سپری کنی. یه سوال دیگه. من امروز کمی زیر دلم سمت راست درد دارم. البته خیلی کم هست. برای شما هم پیش اومده؟

ترشحات سفید و غلیظ طبیعیه. ولی توی ماه های بعد خیلی دقت کن اگر خدای ناکرده آب روان و رقیق و گرم از بدنت خارج شد حتما بری دکتر. چون علامت نشت مایع از کیسه آب هست. انشاءلله که برات پیش نیاد.

ان شالله …اره دردا طبیعیه من پادرد دارم زیاد دورنافم گاهی دردمیکنه چون همش به پهلو خوابم تابه سمت راست میخابم سمت راست دردمیکنه سمت چپ که میرم اون و. درد میکنه

ممنون از راهنماییت. اگر اشکالی نداره بازم اگر سوالی پیش اومد همینجا از شما بپرسم. چون شما در حد یکی دو هفته از من جلوتر هستید راهنماییتون خیلی به درد م میخوره. بازم ممنون. امیدوارم با سلامتی کامل این دوره رو بگذرونید

حتما …ان شالله برام دعاکنید پرازاسترسم همش دلم میگیره

1 Likes

عزیزم توکل کن به خدا. همون خدایی که این نی نی رو بهت داده ازش مراقبت میکنه. سوره ملک و سوره یاسین رو فراموش نکن

الان دارم 3100صلوات میفرستم تا چهل روز به نیت سلامتیش اره میخونم حجرات قلم هم خوبه

انشاءلله قبول باشه. حاجت روا. میدونی که استرس خیلی بده. به اون لحظه ای فکر کن که به دنیا میاد و در آغوش میگیری انشاءلله

ان شالله همش دلم میگیره همش میخام گریه کنم میگن بخار بارداریه

منم گاهی اینطوری میشم.خیییییلیییی بچه دوست داشتم. یکی هم سقط کردم. ولی الان که دوباره باردار شدم گاهی میگم نکنه از پس تربیت بچه برنیام. نکنه توی خرج و مخارجش بمونیم و… خلاصه حال و احوالم بهم میریزه:smile::smile: ولی بعد لعنت میفرستم به شیطون و خودم رو مشغول میکنم. شما هم سعی کن مشغول باشی. کار هنری. مطالعه . تلویزیون…

چراسقط

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.