لکه بینی لانه گزینی رو دیدین؟

سلام کیا لک لانه گزینی رو دیدن تا چند وقت لکه بینی داشتین
من امروز موقع رابطه چندتا رگه خونی کوچیک دیدم کوچیک در حد پرز فرش بود و امروز روز چهارم هست که از موعدم میگذره البته پریودم نامنظمه و دوره هام طولانی

1 Likes

کسی نمیاد راهنمایی کنه ؟؟

1 Likes

سلام آره عزیز اگه کم بودودیگه ندیدی احتمال لک لانه گزینی بوده باشه،دوروزدیگه صبرکن بی بی چک بزن حالاهم میتونی آزمایش بدی
انشاالله که بارداری عزیز

فدات شم عزیزم تو این 5سالی که پریود میشم هیچوقت سابقه نداشتم که لک ببینم بعد نیم ساعت بعدش کامل شروع نشه
ولی الان بغیر اون یه لک و اون دو سه قطره خونآبه هنوز پری نشدم خدارو شکر تو رو خدا دعا کن برام من وقتی دیگه لک ندیدم با اینکه کلی راه رفتم خیلی ذوق زدم
هر چی خدا بخواد

2 Likes

الان حدود پنج ساعت میگذره هنوز نشدم

2 Likes

سلام بچه هاراهی برا بازشدن سریع بینی میدونین ؟سرماخوردم تنگی نفس دارم انگارخفه میشم راه خونگی کسی نمیدونه دکترنمیخوام برم چون هیچ جام دردنمیکنه فقط بینیم هس نمیتونم نفس بکشم

سرم نمکی اگه توی خونه دارین بریز داخل دماغت و به حالت سجده برو و یه دیقه صبر کن بعدش پاشو فین کن،روزی ۳بار تکرار کن بهتر میشی

ممنون ولی سرم نداریم خونه

@hakimi

اب نمک رقیق درست کن از بینی ت بده بالا محکم فین کن خیلی عالیه کلن ضد عفونی میشی

ان شاء الله که بارداری باشین، بی بی نزدین؟

1 Likes

ایشالا حامله باشی و من خاله بشم عشقم :heart::heart::heart::heart:

انشاالله گلی ازته دل برات آیه الکرسی خوندم ودعات کردم

من اصلا متوجه سوالات نشدم
چه روزی رابطه داشتی
از چی پنج ساعت مبگذره
لک لانه گزینی که بلافاصله اتفاق نمیافته یکی دو روز طول میکشه

از پریودش ۴ روز گذشته یعنی عقب افتاده پریودش امروزم موقع رابطه رگه خونی دیده ولی ۵ ساعته دیگه هیچی ندیده

1 Likes

نه گفتم شاید منفی شه استرس بگیرم

2 Likes

۶ روز که گذشت بزن بی بی چکت رو

1 Likes

ان شالله سال جدید خبرای خوبی برسه بهمون عزیزدلم:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

ایشالا

1 Likes

فدای محبتت عزیزم :kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.