لکه بینی قهوه ای بعد از عمل

سلام خانمای گل خوبین؟ من شنبه iuiکردم ولی امروز ببخشید تو دستشویی ۲…۳ قطره لک قهوه ای ازم ریخت.خیلی نگران شدم😢نکنه باز باردار نباشم😔همش هم سرگیجه دارم.شیاف پروژسترون هم شبی یدونه دارم مصرف میکنم.ترشحاتم خیلی زیاد شده نمیدونم چیکار کنم.توروخدا راهنماییم کنین

من چه تاریخی میتونم برم آزمایش بدم؟ زودترین وقتش کِیه؟

موعودت کیه؟؟

1 Likes

عزیزم من ۲۱ تیر پریود شدم ولی دوباره ۴ مرداد پریود شدم.دکتر هم ۲۰ مرداد منو iuiکرد.الان نمیدونم کدوم تاریخم درسته.من همیشه ۲۱ ماه پریود میشدم کاملا منظم بودم ولی اینسری همه چی بهم ریخت

یعنی ۳روز پیش عمل کردی نگران نباش اگه ادامه نداشت جیزی نیست ولی استراحت کن یانزدیکی فعلا نداشته باش کارسنگین نکن

1 Likes

بله شنبه عمل کردم.چشم حتما…ولی از لک قهوه ای خیلی نگران شدم😔

همین نگرانی واسترست سمه توکل به خدابکن وانشالله نتیجه تومیگیری

1 Likes

الهی آمین.ممنونم ازت گلم😘

خواهش عزیزم

1 Likes

عزيزم نشاسته رو تواب حل كن صب ب صب بخور
رو توالت فرنگي بشين و كارسنگين اصلا نكن

1 Likes

سلام عزیزم
این پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست :point_down:
بعد از آی یو آی استراحت کافی (نه مطلق)، پرهیز از غذاهای نفاخ و سبزیجات توصیه میشود. ممکن است، به علت لانه گزینی خونریزی کمی هم رخ بدهد. دوازده الی چهارده روز بعد از عمل، آزمایش خون انجام شود. آی یو آی تا سی درصد موفقیت آمیز است، که اکثر اوقات مرحله اول نتیجه میگیرند ولی تا سه بار قابل تکرار است.

1 Likes

حتما عزیزم مرسی ازت:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدای محبتتون عزیزم.مرسی که پاسخگو بودید.برام دعا کنین:pray::pray::pray::pray::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم
چشم حتما :rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.