لکه بینی قبل پریود

خانما من روز اول پریودم خیلی کم بود خونریزیم روز بعد شدید شد حالا من از روز خونریزیم حساب کنم یاروز قبلشم حساب میشه؟؟میخام این ماه لتروزول بخورم ازروز سوم پریود نمیدونم چجوری حساب کنم یادمم نبود ازدکترم بپرسم

روز اول حساب کن چه کم باشه چه زیاد

1 Likes

اخه دکتر قبلیم یادمه میگف لکه بینی واینا حساب نمیشه حالا موندم توش روز۱۲هم باز باید برم سونو نمیدونم چطور حساب کنم

لکه بینی داشتی روز قبل؟

اينقدر سخت نگیر نگا کن اگه همیشه قبلش لک بینی داري اونم بايد حساب کنی وگرنه که هیچی من یه بار اشتباه کردم همچین اتفاقی نيفتاد

3 Likes

عزیزم اگر همیشه قبل از پریود لکه بینی دارید باید از روز لکه بینی حساب کنید، اگر نه از روز خونریزی حساب کنید

خانم حکیمی همیشه اینجوری نبودم ولی حدود چندماه هست که اینجوری شدم…حالا این یه روز خیلی تاثیر داره؟اگه همون لکه بینی رو حساب کنم بهتر میشه چون روز۱۲باید برم سونو اگه حسابش نکنم میشه جمعه که تعطیله ومیوفته واسه شنبه

منم اقدام کردم قبل پریودم لکه بینی گرفتم
میگن بدن داره آماده میشه واسه بارداری

یه روز مشکلی نداره عزیزم، حساب کنید

1 Likes

ممنون از پاسختون خانم حکیمی

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.