لکه بینی در ۱۹ هفته

سلام,شبتون بخیر
خانما راهنمایی میخوام
من ۱۸ هفته و ۲ روزمه
شب بعد دستشویی موقعیکه داشتم با دستمال خودمو خشک میکردم دیدم داخل واژنم ترشح صورتیه,مثل زمانیکه خونریزی قاعدگی میخواد شروع بشه
۱ ساعت بعدش هم رفتم دستشویی اینبار رگه های خونی هم دیده میشد,رنگ ترشحمم پررنگ تر شده بود
علاوه بر این عفونت هم داشتم که بیشتر شده
الان خیلی نگرانم
علت این لکه بینی چی میتونه باشه
کلی تو گوگل سرچ کردم اما علت مشخصی پیدا نکردم
کار سنگین و فعالیت زیادی نداشتم

خدای من
یعنی هیچ کس بیدار نیست?!:sob::sob::sob:

سلام عزیزم.من هفته ۲۶ اینطور شدم.اگر شیاف داری بگذار و فقط استراحت کن .صبح هم بک سونو و متخصص زنان برو.برای من دکتر همین کار رو فقط کرد.

1 Likes

نه شیاف ندارم
چشم حتما میرم دکتر
خیلی نگرانم
نمیدونم چرا اینطوری شده

نگران نباشید همون طور که سمیه جون فرمودن به پزشک مراجعه کنید بیشتر استراحت کنید و از شیاف استفاده کنید نزدیکی هم نداشته باشید انشالا به زودی برطرف میشه

سلام خانم حکیمی وقت بخیر.من پزشکمو عوض کزدم

سلام عزیزم
وقت شما هم به خیر
کار خوبی کردین

یه گپ.جدید زدم

خانم حکیمی بیاین تو اون گپ بیزحمت

اسمش اینه خانم حکیمی پزشکمو عوض کزدم

چشم …

عزیزم امروز پنجشنبس نمیدونم دکترت مطب هست یا نه اگه نبود برو اون بیمارستانی که باهاش قرارداد داره ماماها ازت شرح حال میگیرن به دکترت زنگ میزنن میگن باید چیکار کنی
شاید طول سرویکست پایین اومده باشه
باید سونو انجام بدن ببین چه خبره فعلا بهت دارو میدن
ایشالا که چیزی نیس فقط زیاد فعالیت نکن
سرکلاژی که نیستی؟

عزیزم به بیمارستانی که دکترم باهاشون در ارتباطه تماس گرفتم
چون از صبح لکه بینیم قطع شده بود گفتند استراحت کن اگه ادامه داشت بیا بیمارستان و از دکترت کسب تکلیف میکنیم
خداروشکر از صبح خبری نیست
شنبه هم با خوده دکترم وقت سونوی آنومالی دارم
گفتم استراحت کنم انشاالله اتفاقی نمیفته شنبه برم مطب
نه,سرکلاژ نیستم
خودمم موندم چرا اینطوری شده
خداروشکر از اول بارداریم مشکلی نداشتم حتی گاهی یادم میرفت باردارم تا دیشب که اینطوری شد

تاشنبه زیاد فعالیت نکن فقط در حد دستشویی رفتن
ایشالا که جواب سونوت عالیه

چشم,حتما
انشاالله,ممنون عزیزم:kissing_heart::kissing_heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.