لکه بینی در هفته ی 12

سلام دوستان من 12 هفته هستم از صبح افتادم لکه بینی بعضی وقتا قرمز میشه بعضی وقتا قهوه ای هستش کم و زیاد هم میشه چیکار کنم به نظرتون امروز همه‌جا بستس زیر دلم هم بعضی وقتا تیر میکشه من از اول بارداری شیاف پروژسترون میذاشتم وقتی رفتم غربالگری گفت همه چی خوبه دکترم گفت شیاب رو دیگه نذار دو شب نذاشتم بعد دیدم خیلی کمرم درد میکنه دوباره گذاشتم یعنی امکان داره به خاطر قط شیاف باشه حالا چیکار کنم خیلی نگرانم

اگه شیاف داری بازم بزار،پاهاتوبزاربالا واستراحت مطلق باش،آب ونشاسته وبستنی هم بخور،ازدسشویی فرنگی استفاده کن،نگران هم نباش

3 Likes

وای آرزو جون یعنی بچم چیزیش نشده همش میترسم از بین رفته باشه :sob::sob:

1 Likes

عزیزم شیاف برای چی اصلا استفاده میکردی ؟
به دلت بد نیار ان شالله که همه چی خوبه
ارزو جون درست میگن انجام بده همه رو
توکل به خدا چیزی نیست
من اخر هفته ۱۲ دقیقا با اینکه شیاف استفاده میکردم یهو خونریزی پیدا کردم که رفتم سریع دکتر چیزی نبود الحمدلله دو روز همین طور میامد ولی دیگه قطع شد اخه همه سه ماه لکه بینی داشتم بدون دلیل

3 Likes

عزیزم من خووووونریزی کردم وچیزی نشدلکه بینی عادیه همه دارن بخصوص اونایی که نی نیشون پسره

1 Likes

سابقه ی سقط داشتم دکترم از اول بارداری بهم داد یه دفعه قط کردم فکر کنم بخاطر همون باشه لکه بینیم خدا کنه چیزی نباشه برام دعا کن

1 Likes

خدا از دهنت بشنوه عزیزم چیزی نباشه میخواستم برم بیمارستان شوهرم گفت میری یه وقت معاینه میکنن بدتر میشه نرفتم از صبح خوابیدم وقتی دراز میکشم چیزی نمیاد وقتی میرم دستشویی گلاب به روت یه ذره میاد

2 Likes

ناز بانو جان وقتی لکه بینی داشتی دلت هم درد میکرد؟

1 Likes

ازدسشویی فرنگی استفاده کن،دقیقامنم اینجوریم،آره معاینه لگنی نکن،شیاف بزن واستراحت مطلق باش،کمردردداری؟؟؟

3 Likes

نه کمرم زیاد درد نمیکنه فقط گاهی اوقات زیر دلم تیر میکشه

1 Likes

اره عزیزم من اوایل بارداری یه طرف دلم خیلیی درد میکرد

1 Likes

ان شالله چیزی نیست عزیزم
دکتر به من تاکید میکرد استراحت کنم
دراز بکشم

1 Likes

انشاالله. منم کلا استراحت میکنم امروز که هیچکاری نکردم فقط دراز کشیدم

1 Likes

الان چند هفته ای عزیزم؟

1 Likes

اخر ۱۷ هستم
اتفاقا دیروز دکتر بودم از درد نمیدونستم چیکار کنم چند روز بود دل درد شدیدی داشتم ازمایش خون و ادرار اینا همه چی گفت خوبه گفت بچه داره بزرگ میشه فشار میاره ( چه فشارییی هم :weary::sweat_smile:)
تو هم اگه درد گرفتی هفته بعدتر نگران نشو
البته من منیزیم هم مصرف میکنم میگفت برای درد خوبه کم میکنه

1 Likes

من اوایل به خاطر لکه بینی هر دو‌هفته یه بار سونو واژبنال میشدم الانم به خاطر دردی که چند وقت دارم هر دفعه میرم سونو میکنن

1 Likes

نازبانوسونودادی؟؟چطورمعلوم شدنی نی پسره

منم مثل تو دو هفته یه بار سونو میشم چون سابقه ی سقط دارم من خودم تجربه یه بارداری و دارم ولی بارداری اولم اصلا مثل این نبود این خیلی اذیتم میکنه

1 Likes

آرزو جون شما چند هفته ای

1 Likes

انشالله به سلامتی بغلش کنی :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.