لکه بینی در هفته ی پنجم بارداری

سلام خانم حکیمی من هفته ی پنجم بارداری هستم دو روز پیش رفتم پیش دکتر گفتن ساک بارداری داره تشکیل میشه امروز معذرت میخوام همراه ترشحم یه لکه بینی خیلی کم دارم روزی دوتا هم شیاف مصرف میکنم به نظر شما برای چی لکه بینی دارم سابقه ی یه دونه سقط هم دارم که غلظت خون دارم وشبی یه دونه هپارین هم میزنم حالا چیکار کنم به دکترم دسترسی ندارم

1 Likes

اول از همه نگران نباش
من تا الان هفته ۱۲ همش لک داشتم
دکتر میگفت دراز بکش دارو هاتو هم استفاده کن
شما هم از جات تکون نخور یه بالشتی چیزی بزار زیر پاهات دارو هاتو استفاده کن
اگه میتونی برو پیش مامانت یا اون بیاد پیشت که از جات تکون نخوری فقط بزای دستشویی از جات بلند شو
ان شالله رفع میشه

آخه به مامانم نزدیک نیستم شما لکه بینیت چه جوری رفع شد؟ خدا کنه چیزی نباشه روحیه یه سقط دیگه رو ندارم :sob::sob:

کسی نیست بیاد پیشت یا تو بری
نه راستش دو سه روز قطع میشه بعد شروع میش یه بار پاک میکنم میبینم یه بار پدم کثیف شده
رنگش هم از صورتی روشن دیدم تا سیاه یه بار هم لخته دیدم یه بار قشنگ مثل پریودی خون چکید
خدا رو شکر بچه وضعیتش خوبه الحمدلله
معلوم نیست این لکه بینی برای چیه
نگران نباش منم سقط داشتم چیزی نمیشه اگه روحیه تو حفظ کنی و مراقبت کنی از خودت پشین پاشو دولا راست ممنوع ، فقط دراز بکش به پهلو یا زیر پاهات یه چیزی بزار

1 Likes

نه کسی رو ندارم ولی شوهرم کمکم میکنه برای من مثل برای شما نیست فقط یه مقدار رنگ ترشحم تغییر کرده خیلی میترسم ولی تا حالا لکه ی خون ندیدم

1 Likes

کلا دراز میکشم فقط غذا درست میکنم همین

1 Likes

شما هم هفته ی پنجم لکه بینی داشتی؟

باز خوبه کمکت هست خوب پس نگران چی هستی عزیزم
تمام طول بارداری هزار اتفاق میافته از الان بخوای به اون بچه استرس بدی چیزی ازش نمی مونه که
دو روز دیگه که ان شالله به تکون خوردن افتاد میخوای هی حرص بخوری واای تکون نخورد کم تکون خورد وزنش کمه و هزار فکر ، از الان بشین قشنگ رو خودت کار کن به خاطر بچم من استرس و نگرانی از خودم دور مبکنم من از خودم مراقبت میکنم اگه اتفاقی قرار باشه بیافته هم میافته پس بیخودی من خودم حرص ندم بچه فردا عصبی به دنیا بیاد

1 Likes

توکل به خدا هر چی که اون بخدا

1 Likes

همون بده شوهرت درست کنه فقط برای دستشویی بلند شو
نه من از اول بارداری داشتم

انشاالله هر چی خیره هم برای من باشه هم برای شما ممنون از اینکه وقت گذاشتی جواب دادی عزیزم

1 Likes

ان شالله ممنون عزیزم
حالا خانم‌حکبمی هم ببینه جواب میده من فقط بر اساس تجربه م راهنماییت کردم
امیدوارم همه چی برات خوب پیش بره از بارداریت لذت ببری

مرسی گلم همچنین شما

1 Likes

سلام عزیزم
نازبانو جان درست فرمودن بهتره فقط استراحت و کنید و استرس نداشته باشید و از شیاف هم استفاده کنید اگر بیشتر شد به پزشک مراجعه کنید
می تونید برای اطلاعات بیشتر از طریق تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.