لکه بینی در لانه گزینی

سلام
اگر لانه گزینی اتفاق افتاده باشه چندروز لکه بینی داره؟

سلام عزیزم
یکی دو روز و مقدارش هم کمه

من سه روزه دارم لک میبینم کمم هست به رنگ قهوه ای
اما من چند ماهه بخاطر تنبلی تخمدانم لکه بینی قبل از پریودی دارم
هفته دیگه باید پریود بشم
فکر نمیکردم این ماهم موفق نشم:cry::sob:
هرچی صلاح خداهست اما خیلی ناراحتم

عزیزم اگ پریود نشدی و همینم قطع شد چهار روز دیگه یه تست بزن.ان شاالله خدا ی نی نی خوشگل و سالم و صالح بزاره تو شکمت

عزیزم ناامید نباشید احتمال هر چیزی وجود داره
فعلا تا موعد پریودتون صبر کنید اگر پریود نشدید حتما آزمایش بارداری بدید
انشالا که مثبت باشه

:sob:ممنونم
روحیم خیلی خرابه
مطمینم که دارم پریود میشم چون روحی ام خراب شده دیروز خیلی گریه کردم.
دعا کنید خدا بهم تحمل بده
بچه هروقت صلاحش بود بهم میده
من تحملم پایینه😔

2 Likes

خواهش می کنم
عزیزم صبور بودن یکی از فاکتورهای مادر خوب بودن هست
شما باید تحمل تون رو بالا ببرید و قبل از به دنیا اومدن بچه آمادگی هر چیزی رو داشته باشید. بچه با خودش هزار جور مشکل ریز و درشت میاره خستگی، بیماری، گریه و … اگر قرار باشه شما تحمل نداشته باشید نمی تونید از پس مشکلات آینده بربیاین
پس تمرین کنین انشالا موفق و پیروز باشین

1 Likes

منم مثل خودتم هرروز کارم گریس ولی ی کامنت از خانم حکیمی دیدم ک گف استرس و ناراحتی روی تولید مثل اثر میذاره و نباید استرس داشته باشی اگ میخوای حامله بشی من ی هفته ای هس دارم سعی میکنم اروم باشم.
تو ۱۶هفته سقط داشتم الان ازاون وقت سه ناه میگذره و هرروز گریه دارم و غصه.خیلی دلم بچه میخواد توم برا من دعا کن.

1 Likes

آفرین به شما مادر خوب و فهمیده و با پشتکار :clap::clap::rose::rose:

1 Likes

عزیزم گپ تجربیات درمان ناباروری رو بخونید لطفا

ممنونم چشم.
ارامشمو خیلی بالابردم یکماهه اما بخاطر مشکلاتی که برای خانوادم پیش اومده استرسم رفته بالا و روحیم بهم ریخته این جریان لکه بینی هم بدترش کرد
وگرنه ماه پیش وقتی پریوشدم خیلی راحت باهاش کناراومدم
ولی چشم حتما

1 Likes

حتما عزیزم انشالله خداوند یه فرزند سالم صالح زیبا و باهوش بهت بده که غم از دست دادن اون کوچولوت رو فراموش کنی
انشالله

1 Likes

من چون ذخیره تخمدانیم کمه استرسم چندبرابر شده
هرماه که میگذره و من باردارنیستم نگرانیم بیشترمیشه هرماه حتی وسط سیکل قاعدگی من فولیکول دارم تو سونوگرافیم
هرماه سه چهارتا تخمک قدونیم قد
فقط این ماه بود که با داروهایی که مصرف کرده بودم یه دونه تخمک خوب داشتم اما
اونم خدا صلاح ندونست
حتما یه حکمت محکمی پشتش بوده
هرچی صلاحه

1 Likes

حق دارید عزیزم انشالا هر چه زودتر اتفاقای خوبی براتون بیفته :rose:

ممنونم :heart::rose:

1 Likes

ای جانم چ دعای خوبی .اااااان شاااااااااالله.فداتشم ان شاالله توم حاجتت روا :rose::blush:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.