لکه بینی در سه هفته اول بارداری

سلام من دیروز دل درد و کمردرد شدید مثل اینکه بخوایی پریود بشی.از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۱۲ شب.لکه بینی هم داشتم ولی از قبلا بیشتر بود یکم رنگش روشن بود ولی صبح قطع شده.بچم سقط نشده؟

سلام هزیزم حتما به دکترت مراجه کن تابرات سونو بنویسه تا هرچیم شده باشه زودتر برای درمونش اقدام کنی امیدت بخدا باشه انشالله که چیز خاصی نیست

سلام عزیزم
باید سونوگرافی انجام بدید تا مشخص بشه ولی اصلا فکر منفی نکنید این لکه بینی ها پیش میاد توی بارداری
حالا که قطع شده خداروشکر. اگر دوباره اتفاق افتاد از شیاف استفاده کنید فعلا نزدیکی نداشته باشید و برای بررسی به پزشک مراجعه کنید

خانم حکیمی پیش دکترم رفتم روز چهارشنبه ازمایش خون و سنو داخلی کردن عدد بتام خیلی رفته بود بالا گفتن امکان داره خارج رحم باشه سنو که رفتم گفتن فعلا که خارج رحم نیست برای چهارشنبه هم ازمایش خون و سنوداخلی نوشتن.دیشب که لکه بینی و دل درد شدید داشتم نمیخواد امروز برم دکتر فعلا ارومم ولی میترسم اتفاقی برای بچم بیفته

عزیزم پزشک تون رو عوض کنید لطفا
چون وقتی عدد بتا پایین باشه احتمال حاملگی خارج از رحم مطرح میشه

آفرین این آرامش خیلی خوبه اصلا نگران نباشید و استراحت کنید زیاد فعالیت نداشته باشید
چند هفته این؟

سه هفته هستم.دکترم خیلی خوبه پیش خودشون باردار شدم.برای لکه بینی هم دوفاستون نوشته بودن.بهم گفتن نباید نزدیکی داشته باشی و بیرون هم نباید بری.

تاریخ آخرین پریودتون کی بوده؟

۲۰ برج ۱۲

عزیزم شما الان 6 هفته و پنج روزتونه نه سه هفته

آزمایش خون که دادم دکترم گفت.نمیشه لقاح دورتر انجام شده باشه

تاریخ لقاح رو هیچ کس نمی تونه تشخیص بده عزیزم برای همین در تمام دنیا سن بارداری رو از روی آخرین قاعدگی حساب می کنن. شما دو هفته دیگه یه سونوگرافی انجام بدید تا انشالا صدای قلب جنین رو بشنوید. اگر قبل از این که برید سونوگرافی دچار لکه بینی یا خونریزی یا درد شدید شدین زودتر باید سونوگرافی رو انجام بدید

1 Likes

خیلی ممنون خانم حکیمی.

اولین ازمایش خونم

دومین ازمایش خونم که بتا خیلی بالا رفته بود

سنو داخلی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.