لکه بینی در زمان موعد قاعدگی

من عزیزم دو ماه میشه کلا ول کردم. و جدی اقدام. نداشتم برا بارداری.اخه زابطمون خیلی کمه توماه

1 Likes

وای مبارکه به سلامتی انشالله.خوشحال شدم.توکلم به خداس

1 Likes

شوهرم کارش خیلی سنگین نمیرسه باهم باشیم.این ماه هم تو زمان تخمک گذاری داشتم لی سریع دگرفتم حمام بدم میاد وایسم

1 Likes

احتمال بارداری برا من باید خیلی کم باشه

1 Likes

منم مثل شما بودم گلم تو ماه رابطمون خیلی کمه دیگه خیلی هات باشیم ۳ یا ۴بار :joy::joy: خداروشکر موقع اقدام هم توماه اول دوبار بیشتر نداشتیم که خدا قسمتون کرد خداروشکر

سلامت باشی گل من ان شاءلله به زودی قسمت شما بشه بیای بگی خوشحالمون کنی :heart_eyes::heart_eyes:

خب منم میگم نیست دیگه :stuck_out_tongue_closed_eyes:بلاتکلیفی بد وخر است :joy:

خداروشکر عزیزم.من که امیدی ندلرم.اخه میگن باید بالشت بزلری پشتت تکون نخوری.من 5دقیقه به زور اگه ایستاده باشن

1 Likes

خب یه ربع حداقل بمون

انشالله

1 Likes

اگه خدا بخواد میشه عزیزم اگه تاخیر بیفته بارداری بی حکمت نیس،من ۴,۵روز قبل تخمک گذاری دوبار رابطه داشتیم دیگه نداشتیم بااینکه احتمالش کم بود ولی شکر خدا شد

نموندم.سریع دوش میگرم.اول میرم سرویس بعد حمام عادتمه

1 Likes

بله فقط هرچی خدا بخواد.اونه که ارحم راحمین

1 Likes

من یرب موندم بعد رفتم حمام،ولی ثابت نشده که حتما باید بعد اقدام درازکشیدو پاها بالا باشه اگه بخواد بره میره راهشو پیدا میکنه :joy:

چه خبرته خب؟ :rage:بعد میاین اینجا مارو حرص ميدين؟ دنبالت نکردن که!

1 Likes

اره راست میکی مگع قدیما بدبختا وامیستادن.هزارتابدبختی داشتن.هرچی خدا بخواد همون میشه

1 Likes

دیگه از این به بعد داشتیم یه چند دقیقه صبر میکنم

1 Likes

آره البته

یه ربع حداقل :rage::rage::rage:

اوکی حتما.انشالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.