لکه بینی در زمان اقدام به بارداری

سلام دوستان
من این ماه برای بارداری اقدام کردم الان 5روز مونده به تاریخ پریودیم لکه های قهوه ای میبینم اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم کمکم کنه
این لکه هایعنی نتیجه نگرفتم یامثلامال جای گیری نطفه و لقاحه🙈

سلام عزیزم منم مشکل شمارو داشتم چند روز پیش لکه بینی داشتم بعد 4روز پریود شدم که احتمالا میشه تغییرات هورمونی باشه ولی امیدوارم برای شما لکه بینی لانه گزینی باشه

سلام عزیزم
ممکنه این لکه بینی لانه گزینی باشه اگر پریود نشدید می تونید یک هفته بعد از موعد از بی بی چک استفاده کنید. علائم قاعدگی و بارداری بسیار به هم شبیه هستن.

نیلوفرجان ازمایشم بفرستم ببینیش

عزیزم این اعدادی که ملاحظه می کنید رنج نرمال عدد بتا در این آزمایشگاه در هفته های مختلف بارداری هست. آزمایش شما هم که به سلامتی مثبت شده :blush:

1 Likes

:blush::blush::blush::blush:مرسی عزیزم ولی خودم نمیدونم چندهفته ام یکی از دوستان گلم تومامی گپ بهم گفت ۴هفته ۵روزمه

عزیزم شما می تونید برای تشخیص سن بارداری تون از ماشین حساب زیر استفاده کنید
https://farzand.net/due-date-calculator

مرسی عزیزدلم:heart::heart::heart:

1 Likes

خواهش میکنم :rose:

1 Likes

بتات کدومه
چرا پس چشم من نمیبینه خخخ

2 Likes

خخخ بتام مشخص نیست فک کنم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.