لکه بینی در بارداری

سلام دوستان من هفته ۶ بارداری هستم الان دو سه روزه لکه بینی دارم دو شبه شیاف پروژسترون استفاده میکنم اما باز الان لکه بینی داشتم. به نظرتون دلیلش چیه؟ خوب میشم؟ کسی بوده که این مشکل رو داشته و خوب شده باشه؟

منم همین مشکل شمارو دارم

سلام عزیزم
بیشتر استراحت کنید اصلا نزدیکی نداشته باشید و از شیاف استفاده کنید.
انشالا به زودی برطرف میشه اما اگر ادامه داشت حتما به پزشک مراجعه کنید

3 Likes

لكه بيني اگرچه در اوايل بارداري طبيعيه ولي اگر همراه با درد باشه خطرناكه. بهتره استراحت مطلق داشته باشي و فعاليت سنگين نداشته باشي.رابطه جنسي نداشته باش و پله استفاده نكن. حتي الامكان از توالت فرنگي استفاده كن.
من سراغ دارم كسي را كه تا 4 ماهگي خونريزي داشت و بچه اش را اواسط تير امسال بدنيا اورد.

3 Likes

برای منم شیافت پروژسترون نوشته وهر شب باید استفاده کنم استراحت مطلق باید واصلا نزدیکی نکنی تا خوب شدنت

1 Likes

مزسی از پاسخگوییت عزیزم. خیلی وقته نزدیکی نداشتم چون بندر عباس زندگی میکنم و مامانم اینا تو یه شهر دیگه هستن اومدم خونه مامانم اینا بعد دکتر گفت بارداری و مسافرت برات خوب نیست دیگه منم مجبور شدم بمونم. استراحتم تقریبا خوبه مامانم نمیذاره کاری بکنم ولی بازم خوب نشدم. دکتر هم رفتم فقط شیاف پروژسترون داده. من چون پلی کیستیک داشتم طول کشید تا باردار شدم الان میترسم این بار هم یه اتفاقی بیفته😔

خواهش میکنم عزیزم
انشالا به سلامت این دوران رو طی کنید
تاثیرات نگرانی و استرس از این لکه بینی بدتره، سعی کنید آروم باشید و استراحت کنید

1 Likes

خداروشکر درد که ندارم خیلی وقته نزدیکی نداشتم و کلا تو استراحتم و توالت فرنگی هم استفاده میکنم. کاش منم مثل اون خانم بتونم نی نیم ر سالم به دنیا بیارم. مرسی که امیدوارم کردید

2 Likes

خب خدا را شكر كه درد نداريد.
خيلي خوبه كه مراعات ميكنيد.
انشاالله عزيزم ني ني گلت را صحيح و سالم در اغوش ميگيري

1 Likes

مرسی عزیزم دعا کنید برام:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

عزیزم برای این که ایموجی ها به شکل حروف نباشن باید از کلمه قبلیشون فاصله داشته باشن :blush:

اوکی مرسی عزیزدلم :sparkling_heart:

1 Likes

خواهش میکنم :rose:

چشم عزيزم
لايق باشم دعاگوتون هستم.

1 Likes

نیلوفر جون
بتای ۱۰.۲۵ روز سوم تاخیر پری مثبته یا مشکوکه؟بی بی گاهی مثبت میشه گاهی منفی

عزیزم روی بی بی چک خیلی نمیشه حساب کرد. مقدار بتا بستگی به رنج آزمایشگاه داره که چی باشه

سلام دوستان من هفته ۱۲بارداری هستم دو هفته پیش خونریزی شدید افتادم رفتم بیمارستان سه روز بستری شدم استراحت و قرص پروژسترون استفاده مردم الان دو هفته گذشته هنوز دارم پروژسترون مصرف می‌کنم و استراحت ولی لکه بینی قهو های دارم چرا قطع نمیشه ؟

سلام عزیزم منم هفته ی 6هستم و لکه بینی دارم دیروز رفتم دکتر گفت خدا رو شکر قلب تشکیل فقط باید استراحت کنم برای لکه بینی یه روز در میون آمپول پروژسترون و شبی یه دونه شیاف استفاده میکنم توکل به خدا انشاالله نی نیت رو صحیح و سالم بقل بگیری

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.