لکه بینی در بارداری طبیعیه؟

عزیزای دلم من هفته ی پنج بارداری هستم گاهی خیلی کم ترشح قهوه ای کم رنگ یا صورتیه خیلی کم رنگ میبینم بنظرتون خطرناکه یا طبیعیه دیدنش فقط با دستمال معلوم میشه ممنون میشم از راهنماییتون :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes

گلم سونودادین؟؟خطرناک که نیس ولی حتمادکترتون رو درجریان بزارید که براتون شیاف تجویزکنن،نشاسته باآب هم قاطی کن بخـور

نزدیکی هم نداشته باشید،کارسنگین هم انجام ندین

سونو نه هنوز ندادم که .فقط با دستمال دیده میشه بنظرت خطرناکه گلم؟

فقط یه ظرفی میشورم یا جارو میکنم با جارو برقی فقط همین

1 Likes

نمیدونم عزیزم ولی بهرحال بایدمراقب باشی سه ماهه اول خیلی حساسه

آره اصلابه خودت فشارنیاربین کاراستراحت کن

نه باشه عزیزم تو نت خوندم که طبیعیه دوشنبه وقته دکترمه نمیدونم از چیه:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

انشاالله که چیزی نیس،من خونریزی شدددددیدکردم وچیزی نشد،حالااسترس نداشته باش گلم لکه بینی عادیه ولی دکتردرجریان باشه بهتره

سلام عزیزم منم 5 هفته لکه بینی داشتم حتما به دکترت بگو بهت شاف میده چیزی نیست

گلم منم اینجوری بودم ولی سونو دادم گفتن خونریزی کردی .البته لکه های من زیاد بود .

وای بچه ها خون اومد رفتم دستشویی:cry::cry::cry::cry::cry::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

الان خون بود اومد ولی پر رنگ نبود خیلی اعصابم خرده رفتم شیاف خریدم

استراحت کن شیافتارو هم استفاده کن فردا سروقت برو دکتر
بیماریتان بری سونو اورژانسی هم میکنن

الان یکی از شیاف ها را زدم وای خیلی ناراحتم دلارام جون:pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

ناراحت نباش عزیزم استرس سمه سعی کن بری دکتر،خواستن معاینه لگنی کنن راضی نشو

عزیزم منم مثل تو بودم دقیقا به قول آرزو جون حتما بچت پسره که لکه بینی داری نگران نباش من الان هفته ی 12 هستم لکه بینی دارم حالم خرابه

نگران نباش عزیزم استرس برات بده شیافت و که استفاده کردی دراز بکش

نمیدونم بخدا من کاری ندارم پسر باشه دختر باشه فقط نینی باشه سالم باشه شیاف زدم قطع شده انگار

1 Likes

شیافت پروژسترون خارجی میخردی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.