لکه بینی خیلی کمرنگ دارم

پریروز لکه بینی خیلی کمرنگ داشتم دیروز وامروز یخورده خونریزی دارم…پریودای من همیشه سنگین وزیااااد بوده الان احساس میکنم روزای اخر پریودمه خونریزیم اونجوریه…یه ذره هم شک کردم یه بی بی چکم زدم که منفی بود

خانم حکیمی میشه شماهم جواب بدین

ممکنه بخاطر این باشه که من این ماه عکس رنگی گرفتم

عزیزم توی اقدام به بارداری ممکنه به خاطر استرس این اتفاق بیفته و بدن به علت های مختلف دچار تغییرات هورمونی میشه

2 Likes

واقعا؟پس طبیعیه؟

1 Likes

بله طبیعیه نگران نباشید
اگر شک دارین که باردار هستین یا نه باید آزمایش بتا بدین بی بی چک جواب درستی نمیده
البته خیلی کم پیش میاد در بارداری خونریزی اتفاق بیفته، لکه بینی لانه گزینی هم مقدارش خیلی کمه و به رنگ قهوه ای هست. به نظر بعید میاد شما باردار باشید

من ماه پیش اینجور شدم پریودم خیلی خیلی کم لود شک کردم باردارشده باشم از دادم منفی بود
ولی این ماه بادار شدم
فکر کنم ماه پیش ک خونریزیم کم شد دلیلش اماده شدن برا بارداری بود ک این ماه باردارشدم

2 Likes

ممنونم ازتون خانم حکیمی

1 Likes

واقعا؟؟یعنی میشه…خودمم یکم امیدوارترم اینماه چون دوباره متفورمین میخورم وانشالله از پنج پریودی هم بهم کلومفین وتاموکسیفن داده

اره امیدوار باش
ما میتوانیم:v::grin::grin::grin::grin:

1 Likes

با گرفتن تعداد نبض و وایتکس وجوش شیرین و بسته نمک و… خودمونو سرگرم کنیم فعلا :joy:تاببینیم خدا چی میخواد

خب نبض من ۷۴تاس الان
کمه ولی باردارم
دلیل نیست این
ولی قلبم محکم میکوبه دستمو میزارم روش خیلی محکم میکوبه

خواهش می کنم :rose:

شوخی میکنم عزیزم :wink:

عزیزم من همش پریودای خیلی شدید داشتم و دقیقا تا خود روز 7م پریود بودم ولی تو اقدامم پریودم شد 3 روز که خیلی هم کم بود منم خیلی ناراحت بودم اما طبیعی بود کاملا

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.