لکه بینی بعد قرص اورژانسی

سلام وقت بخیر
عزیزان من یاری کنید ممنون میشم‌
من با همسرم رابطه داشتم و منی داخل واژن ریخت
دوروز بعد دوباره همچنین و من بعد دوروز قرص اورژانس خوردم دوروز بعد بعد دوباره رابطه داشتم و قرص نخوردم
بعد یه هفته لک دیدم گفتم پریود شدم الان سه روز که فقط لک اونم کم ببخشید حتی لباس زیرم کثیف نمیشه فقط با دستمال پاک کردنی لک قهوهای بی بی چک زدم منفی بود مشکلم چیه :sparkling_heart:

سلام عزیزم
وقت شما هم به خیر
وقتی قصد بارداری ندارید باید از یک روش جلوگیری مطمئن استفاده کنید
هم احتمال داره این لکه بینی به خاطر بارداری باشه و هم می تونه به دلیل اختلال در قاعدگی تون باشه چون قرص اورژانسی حجم زیادی از هورمون رو وارد بدن میکنه و باعث بی نظمی در قاعدگی میشه
اولین کاری که باید انجام بدید انجام آزمایش خون بارداری هست و بعد سونوگرافی
اگر باردار بودید که هیچی اگر باردار نبودید باید صبر کنید تا پریود بشید، یا به پزشک مراجعه کنید و آمپول بزنید
قرص اورژانسی رو هر چی زودتر مصرف کنید بهتر جواب میده ولی تا 72 ساعت بعد از نزدیکی مهلت دارید بعد از اون دیگه اثر نداره. یادتون باشه در سال فقط 3 بار مجاز هستید از این قرص ها استفاده کنید.

بی بی چک دقیق نیست عزیزم حتما آزمایش بتا با تیتر بدید

عزیز چند روز بعد باید ازامایش خون بدم

دو سه روز بعد از موعد قاعدگی تون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.