لکه بینی بعد از مصرف متفورمین

سلام كسى هست جواب بده من يكساله واسه باردارى اقدام كردم اين ماه متفورمين مصرف كردم روز ٢٩ پريودى يه لك قهوه اى ديدم تا دوروز بعدش ديگه هيچى نبود روز سوم دوباره لك قهو ه اى ديدم اينا يعنى چى تا حالا هيچوقت اينجورى نشدم

سلام عزیز دوره هات چند روزه است؟تا حالا سابقه نامرتب بودن داشتی؟سابقه PCO داشتی که متفورمین استفاده میکردی؟

سلام عزیزم
بهتره تا موعدتون صبر کنید اگر پریود نشدید یه آزمایش بدید احتمال داره این لکه بینی لانه گزینی باشه. انشالا که جواب مثبت باشه

1 Likes

عزیزم امکانش هست لکه بینی لانه گزینی باشه اما بازم برای اطمینان تا موعدت صبر کن اگر نشدی برو از بده انشالله که بارداری

1 Likes

نه تا حالا اينجورى نشدم مثلا واسه پريودى هميشه اولش كم بود ولى بعد از چند ساعت زياد ميش و روز پنجم تموم ميشد ولى ايندفه فقط يه لك قهوه اى خيلى كم ودل درد خفيف ولى بعد از يكساعت دل دودم خوب شد وروز سوم بازم يه لكه قهو ه اى

دوره ام ٣٠روزه س متفورمينو دكتر واسه اينكه زودتر باردار شم نوشت چون تخمك گذاريم مشگلى نداشت و توى سونو فوليكول ١٨و ٢٢داشتم

ببخشید شما متفورمین مصرف کردید؟؟؟فقط برای افزایش درصد بارداری دکتر بهتون داده یا تنبلی یا چیزی داشتین؟؟؟؟

چندمین روز پریود خوردید و چن روز؟؟من تازه میخوام مصرف کنم

من از روز اول پريودى خوردم تنبلى تخمدان ندارم فقط براى بالا رفتن شانس باردارى ميخورم

من سه ماهه اقدام کردم ولی به دکترم گفتم گفت زوده برای خوردن این قرص ولی خوب چه کاریه الان بخورم فرقی نمیکنه به نظرم.حداقل شانس بارداریم بالاتر میره.الان شما باردارید؟؟؟

سلام نه متاسفانه پريود شدم امروز رفتم دكتر بهم كلوموفين و متفورمين داد سونوى فوليكول غالب واسه روز تخمك گذارى نوشت

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.