لکه بینی بعد از قرص اورژانسی

عاشق بچه ام ولي تازه ازدواج كردم فعلا نمخام استرسم براهمونه بدن درد هم كه بهش اضافه شده موندم ميشم يابرم دكتر

سلام عزیزم .بله خوب نیست .ولی بعضی اوقات ناخواسته پیش میاد خودتو ناراحت نکن.

درد هات بخاطر قرصی بود که خوردی نباید اونکارو‌میکردی.چون روز چهارم پریودت بود و بعد اونم هم لکه بینی داشتی یعنی ادامه‌داشت پریودیت پس بدون چیزی هم اگه بخواد بره تو خون نمیزاره .

و عزیزم با همسرت هم صحبت کن و بگو که نزدیکی موقع پریودی عامل اصلی عفونته و هم برای تو هم برای اون خیلی بده

ممنون از راهنمايي ودلداريت عزيزم :heart:️:heart:️
بله خودش هم ناراحته هي ميگ واقعا شرمندم ولي خودم موندم ديه چون پريود نشدم خيلي ناراحتم😔

بله بعد مصرف قرص خون امد كه اصلا غليظ نبود و حتي بعد تموم شدن پري سه روز لكه بيني داشم

ولي باز استرس اينو دارم كه حامله باشم و از ترسمم نمتونم برم ازاميش بدم :woman_facepalming:t2:

نگران نباش گلم خدابزرگه

بعید میدونم حامله بشی تو یه دوره چون پریود هم بودی.چون موقع پریودی رحم تمیز و خالی میشه بازم نمیدونم بهتره بعد ها ازمایش بدی ولی اگه باردار باشی الان نشون نمیده .بمون تا موعد پریودی ببین عقب انداختی برو ازمایش عزیزم الان اروم باش .اگه حامله هم باشی خدا خواسته اشکال نداره گلم بخدا من الان یه ساله ازدواج کردم و تو پنج ماه بعد ازدواجم اقدام به بارداری کردم و تا الانم نتیجه نگرفتم خدارو شکر کن و به خود خدا توکل کن

1 Likes

فداتشم انشالا كه واقعا هرچي صلاحه بشه
انشالا خدا هم ي ني ني خوشگل بده بشما :kissing_heart:

منم ميترسم برم دكتر بگه مثبته😂 نه كه بچه خوشم نيادا الان امادگيشو ندارم حالا تصميم گرفتم استرس نكنم شايد درست شدم

عزيزم مرسي دلداريم ميدي اروم ميشم:kissing_heart::kissing_heart:

فدات گلم این چه حرفیه هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم

به امید خدا گلم .بی صبرانه منتظر بچه دار شدنم

استرس داشته باش استرس باعث میشه حامله نشی :joy::joy::joy:

خخخخخخهه راست میگه

قربونت،ايشالا كه حامله شي خبرشو بما بدي خوشالمون كني:grin::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::wink:

والا ديگه همسرمو خودم تو استرس غرق شديم😂

پس قضیه منتفیه :joy::joy:

واي انقد كمرمو پام درد ميكنه دارم ميميرم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.