لکه بینی بعد از قرص اورژانسی

سلام خسته نباشيد من روز چهارم پريودم نزديكي داشتم كه مايع ب داخل رفت و قرص اورژانسي خوردم و دوميش طول كشيد تابخورم تقريبا١٨ساعت بعد و سه روز لكه بيني داشم الان موقع پريودمه هنوز نشدم علتش چي ميتونه باشه

یعنی شما تو دوران قاعدگی نزدیکی کردید؟؟؟؟؟

بله متاسفانه براي بار اول اونم چون خونريزيم كم بود

سلام عزیزم
قاعدگی دچار اختلال میشه با مصرف قرص اورژانسی و طبیعیه که هنوز نشدید. اما احتمال بارداری هم هست بهتره آزمایش بدید تا مطمئن بشید عزیزم

خيلي ممنونم خيلي استرس دارم ميترسم باردار باشم يعني امكانش هس

ببخشید مگه شما نمیدونید تو دوران قاعدگی کراهت داره؟؟؟ شما رساله رو مطالعه کن .

1 Likes

احتمالش خیلی کمه عزیزم. البته استرس یکی از مهم ترین عوامل تاخیر در قاعدگی به شمار میره. شما هم استرس دارید هم قرص اورژانسی استفاده کردید و این ها باعث تاخیر شده. آزمایش بدید اگر باردار نبودید به پزشک مراجعه کنید تا براتون آمپول تجویز بشه

1 Likes

بله عزيزم ميدونم ولي خب شد

انشالله که بااین شرایط باردار نشید چون نطفه حاصل حیض خیلی بده.

خيلي ممنون عزيزم از راهنماييتون

اميدوارم

فاطمه جان خوبه که همسرتون رو در این رابطه اطلاعات بهش بدید که دفعه بعد همچین درخو استی در این دوران نداشته باشه

بله واقعا خودمم پشيمونم چون ميدونم دوران پريود خوب نيس

انشالله خدا کمکتون کنه.

انشاالله :cry:

خواهش میکنم عزیزم
لطفا لینک زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/expert-answer/1283478695-probabilistic-problems-with-menstrual-intercourse

1 Likes

چشم ممنون

1 Likes

سلام عزيزان من امروز بخاطر اون مسكلم كه از قرص اورژانسي مصرف كردم اين روزا موعد پريودمه پام و كمرم بشدت درد مكنن ايا بخاطر اينه كه مخام پريود شم يا بخاطر همون قرص اورژانسيه كه قبلا مصرف كردم؟

درسته.وحتی از نظرعلمی موجب عفونت هم میشه

بخاطر قرص اورژانسی ک خوردی دوره ی پریودیت به هم خورده
الان استرسم داری بیشتر پیچ پیچ خورده قضیه
ارامشتو حفظ کن ان شالله پریود میشی زود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.