لکه بینی بعد از سقط

من 9 آذر در 5 هفتگی سقط طبیعی داشتم… الان تغریبا 18 روز میگذره هنوز لکه بینی دارم…طبیعیه؟ یا به خاطر یکم بقایایی هست که مونده؟

1 Likes

شما دو هفته بعد از سقط سونو گرافی نرفتی مگه؟

1 Likes

یک هفته بعدش رفتم یکم بقایا مونده بود دکترم گفتن که باید صبر کنی خودش دفع میشه یا این دفع تا آخر پریودت یا با پریود بعدیت…ترجیحشون بر این بود که دارو ندن و کورتاژ نکن خودش طبیعی دفع شه… اما الان هنوز بعد این همه روز لکه بینیم قطع نشده

1 Likes

به نظرم باز هم سونوگرافی تون رو تکرار کنین تا اگر نیاز هست دارو مصرف کنید

2 Likes

پس همونه… به خاطر بقایا لکه بینی داری… یکم فعالیتتو زیاد کن تا دفع شه… نه سنگین ها… نرم و آهسته… به قول خانم حکیمی سونوگرافی هاتم تکرار کن

2 Likes

دکتر بهم گفتن که سونو دیگه احتیاجی به سنوگراف تخصصی نیست بیای پیش خودمم سونوت انجام میدم فقط باید بتام چک میکردم… هفته بیش شنبه 450 بود سه شنبه اش شده بود 350 گفت این هفته ام برو باز بتا بده من حقیقتش نرفتم … وقتی میرم استرس میگرم گفتم یه هفته بگذره تو هفته بعد برم

1 Likes

راه اینا میرم یا مثلا دراز نشست رفتم اما فقط لکه بینیه امکانش هست بقایا با خود لکه بینی دفع بشه یا نه مثل سقط باید خون ریزی باشه؟

1 Likes

نه فکر نمی کنم دوباره به خونریزی بیفتی… البته هیچ چیزی بعید نیست… چون من با وجود اینکه همه اش دفع شده بود لکه بینی نداشتم اما با فاصله های خیلی کم پریود میشدم… که دکتر بهم گفت بهم ریختگی هورمونامه…

2 Likes

منم بقایا داشتم کورتاژم دادن تا ۴۰ روز خونریزی داشتم کم بود قطع وصل میشد اما بود.دکتر گف تا ۴۰ روز طبیعیه

1 Likes

به من گفت نیاز به کورتاژ نیست با پریود فعال بعدی دفع میشه… ماله شما رو همون موقع کورتاژ کردن؟ من نگرانم خیلی

مرسی از راهنماییت عزیزم

1 Likes

عزیزم حتما از،داروهای گرم برای سقط کامل استفاده کن من خودم جند روزه درد سقط رو کشیدم تا نصف شب سقط کردم و همچنان انقباضات رو دارم و درد شدید کمر. با مشورت دکترم متوجه شدم بهتره این داروها رو مجددا استفاده کنم تا رحم کامل شستشو بشه و تمیز بشه تا هیچی تو رحم نمونه باعث بوگرفتن رحم و عفونت و مشکلات بعدی میشه. شما هم حتما حتما از عطاری داروی گرم مخصوص سقط رو بگیر استفاده کن تا رحمت کاملا پاک بشه بعد حتما سونو رو انجام بده

2 Likes

من دردش کشیدم دفعشم کردم اما بعد از یک هفته که سونو دادم بقایا مونده بود که کمم بود… حالا شنبه میرم بتا میدم اگر پایین تر اومده باشه با دکتر حتما صحبت میکنم ببینم دارویی که بشه بدون بیمارستان رفتن از داروخانه بگیرم چیه؟ که برم مبگیرم…ممنوم عزیزم

اگرربتونی باداروی گیاهی رحمت رو پاک کنی عالی میشه شیمیایی خوب نیست. بادکتر راجع به داروی گیاهی حتما صحبت کن

1 Likes

اره از من شب سقط کردم فردا صبحش سنو گرفتن بقایا داشتم ۲۰ میلی هر چی دارو دادن با دارو نیومد کورتاژم دادن روز بعد

1 Likes

اره منم همینطورم نهایتش دوهفته بین پریودیام فاصله افتاده الانم ک اصن نشدم یهو

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.