لکه بینی بعد از انتقال جنین

سلام دوستان. من 4 روز انتقال جنین. شدم. گاهی درد شکم. ودرد کمر دارم امروز صبح هم یک ذره لکه رو لباسم بود نگرانم کسی. می تونه راهنماییم کنه؟

سلام عزیزم
بیشتر استراحت کنید، دکتر بهتون شیاف پروژسترون داده؟

کسی نیست؟ سلام بله داده دوتا در روز یکی صبح یکی شب.

سلام، بله دادن روز ی دوتا یکی صبح یکی شب.
می خواستم بدونم من فقط یک لکه رولباسم بود دیگه بعدش ندیدم. مشکلی نیست که، امروز هم 6 انتقالمه. فقط گاهی درد زیر. شکم اذیتم می کنه :pensive:

مشکلی نیست عزیزم نگران نباشید شیاف هارو استفاده و استراحت کنید. این دردها طبیعیه

ممنون از اینکه بهم دلگرمی دادی عزیز :pray:

خواهش می کنم عزیزم

خانم حکیمی من الان بیشتر غذا های با طبع سرد استفاده می کنم شنیدم موثره تو لانه گزینی، به نظر تون خوبه؟

https://mag.farzand.net/article/55509/قبل-و-بعد-از-آی-وی-اف-ivf-چی-بخوریم؟-چی-نخور/

عزیزم این لینکی که فرستادم رو مطالعه کنید لطفا

خواهش می کنم عزیزم :rose:

سلام عزیزم شرمنده من حالم خیلی بده استفراغ وببخشید اسهال شدم امروز ظهر یکم آب دوغ خیار با سیر خوردم از اون وقت تا حالا تو بد وضعیتی هستم میترسم دارو مصرف کنم به نظر تون چی کار کنم، تو رو خدا زود جواب بدین :tired_face:

عزیزم شما هر چی مواد غذایی سرد بوده با هم خوردی معلومه که این جوری حالتون بد میشه
بهتره به پزشک مراجعه کنید تا سرم براتون تجویز بشه

عزیز شما درست می گین. می ترسيدم برم دکتر دارو بده واسه جنین ضرر داشته باشه ولی دیگه مجبور شدم رفتم اونم سرم تز ریق کرد الا ن بهتر م…

خداروشکر که بهترین. نگران نباشید داروهایی که در بارداری مجازه براتون تجویز می کنن. اگر هم ضرری داشته باشه، ضررش از بیماری شما کمتره برای جنین

مرسی از لطفتون حرفاتو ن دلگرمی میده :rose::rose:

خواهش می کنم عزیزم :rose:

سلام خانم حکیمی عزیز. سوالی برام پیش. اومده من امروز صبح برای تزریق آمپول رفتم درمانگاه. بعد از برگشتن تو لباسم یکی دو لکه قهوه ای رنگ بود لباسمم خیس بود نگرانم الانم روز چهاردهم انتقالمه می دونید علتش می تونه چی باشه؟

سلام عزیزم
لینک زیر رو لطفا مطالعه کنید اما نگران نباشید چیز مهمی نیست
https://farzand.net/expert-answer/1728043960-spotting-twelve-days-after-embryo-transfer

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.