لکه بینی۱۲ روز زودتر از موعود

سلام طول دورها قاعدگیم ۲۴ روزه هس من ۵ دی پریود شدم امروز ۱۷دی یه لکه قهوه ای دیدم میتونه لانه گزینی باشه؟؟؟؟؟؟؟تو اقدامم تو روخدا بگین لانه گزینیه:disappointed:
@hakimi

1 Likes

یکی بیاد لطفا و بگه این مال چی میتونه باشه منو اروم کنه .چندروز دیگه تست بزنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم
این لکه بینی لانه گزینی نیست ولی می تونه مربوط به تخمک گذاری باشه
برای تست باید صبر کنید تا موعد قاعدگی تون اگر پریود نشدین آزمایش خون بدین

عزیزم شما از 10 دی تا 16 دی بازه تخمک گذاری تون بوده و روز 14 دی به احتمال زیاد روز تخمک گذاری بوده
این لکه بینی ممکنه برای این موضوع باشه و ممکنه به علت های دیگه ای رخ داده باشه
ممکنه به خاطر نزدیکی باشه

باشه ممنونم :sob:

خواهش می کنم
چرا گریه می کنین؟

خیلی منتظرم ک زود باردار بشم.اگ این لانه گزینی نیس پس باز حیرونم تا ماه دیگه:sob:هووووف خسته شدم از انتظار.
از پریروز کمرم قسمت پایینش درد گرفته و سینهام تیر میکشیدن و زیر شکمم همینطور امروز بیشتر شکمم گرفته بود کلی دل خوش کرده بودم.تازه بابچم کلی حرف زدم بحساب خودم

عزیزم شما تازه تخمک گذاری داشتین حالا زوده واسه علائم بارداری
انقدر زود ناامید نشید شما قراره مادر بشید باید خیلی صبور باشید

چشم😔.

2 Likes

قبلا قرص اورژانسی خوردی؟؟من خورده بودم به صورت باور نکردنی یه بار 18روزه پری شدم یه بارم13روزه شکر خدا بعد از پری آخر مجددا اقدام کردم الآن حامله هستم خدارو شکر امیداوارم شما تو وجودت یه نی نی زیبا و سالم باشه

دوست عزيز لك لانه گزيني معمولا يك يا دو روز قبل از پريود يا همزمان با موعد پريود ديده ميشه بهتره از الان بهش فكر نكني استرسي كه داري خودش ميتونه مانع بزرگي باشه سرت رو با يه چيزي گرم كن كه بهش فكر نكني تا وقت آزمايش برسه

1 Likes

نه قرص اورژانسی نخوردم طول دوره قاعدگیم مرتب نیست از وقتی سقط کردم سه بار پریود شدم یبار ۲۳ روزه یبار۷ روز بعد باز پریود شدم نمیدونم.بارداری قبلیم اخرپریودیم فقط نزدیکی داشتم ک همون گرفته بود میگم شاید اینم اینطوره.

کاش سرم گرم میشد😢

بدیش اینه که ماه هایی که انتظار میکشی حس میکنی کلی از علائم بارداری رو داری و ذوق میکنی
منم دقیقا اینطوریم کلی علائم میبینم اخرشم پریود میشم:cry::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

اره دقیقا:joy::joy::joy::joy::joy:

عزیزی منم لک لانه گزینیم دقیقا روز موعد پریودیم بود.یه لک قهوه ای کوچیک.اون لکی شما دیدی احتمالا برا تخمک گذاریه.منم هرماه موعد تخمک گذاریم یه قطره خون تو ترشحاتم میدیذم کع میفهمیدم تخمک گذاریمه

عزبزم چون سقط داشتی یه استراحتی به خودت و بدنت بده خودتو تقویت کن به خودت برس وبعد اقدام.کن…

باشه عزیزم😊

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.