لکه‌ بینی قبل از پریودی‌

من امروز روز ۲۲ پریودیمه هیچ درد خاصی ندارم ولی دستمال کشیدم لکه قهوه ای دیدم یه هفته به موعد ‌پریودیمم مونده

دوستان کسی شبیه من بوده که بعدشم باردار شده باشه

بله عزیزم احتمال بارداری هست
تا موعدتون صبر کنید اگر پریود نشدین حتما آزمایش خون بدین

1 Likes

آخه من هیچ علائم بارداری ندارم

عزیزم همه که علائم ندارن
البته علائم بارداری خیلی شبیه علائم قاعدگی هست فقط باید آزمایش خون بدید تا مشخص بشه

2 Likes

بچه ها کسی بوده که از روز ۲۲ ‌پریودیش لکه بینی قهوه ای داشته باشه؟

سلام عزیزم تست زدی؟ منم امروز لکه خون دیدم ۱۲ روز مونده به موعدم قطع شد لکه بینیت؟

نه هنوز تا موعدم ۶ روز مونده
هنوز لکه‌بینی رو دارم

امروز شروع شده؟

قهوه ایه یا یکم رنگ خونم هس؟

از دیشب ساعت ۱۲/۵ هنوزم ادامه داره
قهوه‌ایه رنگش

من سر پسرم اینجوری بود یه روزه هم قطع شد بعدش فهمیدم حامله ام

چند روز قبل موعدتون اینجوری بودین؟
من کی برم تست بدم ببینم باردارم یا نه؟

من سه روز مونده به موعدم بود فرداش تست زدم مثبت شد شبشم زدم مثبت شد البته بعد اینکه مطمئن شدم لکه بینی قطع شده و پاک شدم تست زدم

ایشالا این ماهم باردار باشین

ان شاءالله شمام باردار باشی

خانم حکیمی من همیشه قبل پریودیم لکه بینی دارم و درد شدید زیر شکم وگاهی کمر درد.پلی کیستیک هستم و دکتر متفورمین و لتروزول تجویز کرده .متفورمین هفته اول روزی یک قرص بعد روزی دو قرص. سر موعدم شدم ولی لکه بینی دارم که مقدارش زیاد نشده .قبلا مقدارش زیاد میشد و پری میومد حتی درد ندارم .ممکنه بخاطر قرص باشه؟ یا لکه لانه گزینی هست؟

اگر لکه بینی مقدارش خیلی کم و رنگش قهوه ای باشه ممکنه به خاطر لانه گزینی باشه. از روی علائم نمیشه فهمید باردارید یا نه
باید آزمایش بدید حتما

بله عزيزم منم لكه بيني دارم منتظرم موعود پريودم كه چهارشنبه هستش

ممنونم
خانم حکیمی کیست ریز دارم به اندازه 5 میلیمتر .این کیست بزرگه یا کوچیک؟ توی سونو نوشته ET=5mm

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.