لووتیروکسین قرص تیروئید کم کار

سلام
مصرف قرص لووتیروکسین پنجاه لاغر هم میکنه ؟؟ :grimacing: ( دکتر تجویز کرده البته)
اخه من مثلا میگفتن متفورمین که بخوره ادم لاغر میشه ولی من که دکتر برام تجویز کرده بود لاغر نشدم خخخ

من برای کم کاری تیروئید میخورم
ولی وزن کم نکردم

:cry::cry::cry:
چ ناراحت کننده که لاغر نمیشه ادم
اونوقت رعایت غذایی هم میکردی موقع مصرف یا میخوردی قشنگ همه چی و زیاد میخوردی؟

چون من وقتی متفورمین میخوردم رعایت نمیکردم و خوووب میخوردم واسه همین فک کنم لاغر نشدم خخخ

عزیزم من کلا لاغر هستم. ولی وقتی تیروئیدم کم کار شد حدود 5 کیلو اضافه کردم. الان حدود 5 ماه میشه که لووتین میخورم. ولی تاحالا وزنی کم نکردم. خوراکم زیاده.
دیگه نمیدونم باید باعث وزن کم کردن بشه یا نه

:blush::blush::blush:
ان شالله همیشه تنت سلامت باشه

1 Likes

هیچ چیز مثل ورزش باعث لاغری نمیشه
بارداری؟

همچنین

اره
اما انقدر گرمه هوا نمیشه از خونه پا گذاشت بیرون
حس مرگ ب ادم درس میده خخخ

بعضی ورزش هارو میشه تو خونه انجام داد
البته اگر بارداری که باید احتیاط کنی

اره
ممنونم

1 Likes

منم مصرف میکنم ولی روی لاغر شدن تاثیری نمیزاره .

محیا وقتی کم کاري داریم وزن اضافه میکنیم،قرص برا اينه که اون هورمونو ترشح کنه ربطی به لاغری نداره

باعث میشه غده تیروئید ترشح داشته باشه ووزن اضافه نکنیم

اره اما یکی دو نفر از اقوامم میگفتن دعا میکنیم کم کاری تیروئید بگیرم لووتیروکسین بخورم لاغر شم :neutral_face:
حالا اگر لاغر شدم بهت میگم خخخ

من یه ساله ميخورم،وزن ثابت بمونه گلم

:grin::grin::grin::grin: به به بله بله پیشکسوت شدی نسبت به من پس

عزيزم من 1 ساله مصرف ميكنم و ربطي به لاغري نداره و لاغر هم نشدم

چه ناراحت کننده :weary:

سلام محیا جون این قرص برای کم کاری تیروییده از اونجایی که کم کاری تیرویید خودش باعث چاقی میشه
وقتی این قرص رو مرتب بخوری اضافه کردن وزن کنترل میشه،البته معنیش این نیست که زیاد بخوری
منم تمام طول بارداریم یک دوم قرص اووتیروکسین ۱۰میخوردم صبح ها چون ماه های اول ک هیچی ام نمیتونستم بخورم ماهی ۴کیلو اضاف میکردم :disappointed:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.