لواشک خونگی

همین تو آشپزخونه هم بزاری خشک میشه

2 Likes

نه نمیشه :cry:

من خونم همیشه گرم بذارمش خشک میشه فک کنم

1 Likes

راستی الان یه دستورشو خوندم نوشته بود مراقب باشید که زیاد نمک نزنید چون بعد از خشک شدن آب لواشک تبخیر میشه و شوری بیشتری حس میشه

1 Likes

من کشمش درس کردم
ولی یذره ان :smiley::smile:

1 Likes

اره خوبه

1 Likes

خوب شد گفتی

1 Likes

کشمش شیرینه که

اره باید بعد که خواستی بریزی تو سینی باید بچشی اگه لازم بود بزنی

1 Likes

دهنم اب افتاد😋

اره
لواشک درس نکردما باش
خوده کشمش درس کردم انگور مونده بود تو یخچال منم کشمش کردم

3 Likes

اهان چه عالی

1 Likes

سلام، میوه رو بدون پوست و هسته بپز. موقع قل زدن نمک بزن. کف سینی پلاستیک بذار بریزش کف سینی بذار تو آفتاب

2 Likes

من هرچى ازپارسال و امسال درست كرده بودم همه رو تو اين مدت خوردم :grin::yum:

3 Likes

اوووم :yum::yum::yum::yum:

1 Likes

واای به به

1 Likes

لواشک ملس خوبه کیوی و سیب.یا اینکه زغال اخته با البالو من اینارو دوست دارم خیلی.الو قرمز هم که همیشه خونه مامانم اینا لواشکش هست مامانم تو حیاط درختشو‌داره زیاد درست میکنه البته‌من برم همیشه همه رو تموم میکنم:grin::sweat_smile:

1 Likes

عزيزم آلبالو/آلور زرد /آلو سياه/ آلوچه (البته منظورم آلوچه هايي هست كه ديگه نرم شده و اخراي فصلش هست) ، را بريز تو قابلمه، 1كوچولو آب هم بريز توش در حد نصف ليوان، در قابلمه را بذار، زيرشم كم كن. بعد از چندساعت، كه خوب وا رفت زيرش را خاموش كن بذار سرد بشه، يا دستات را خوب بشور و يا دستكش دستت كن و شروع كن به هسته گيري، چون وقتي اينا خوب پخته بشند هسته از گوشت راحت جدا ميشه. بعدم يكم نمك اضافه كن ، بعد بريز توي مخلط كن تا يكدست بشند، در نهايت 1 سيني يا 1 سفره يكبار مصرف بردار كفش را چرب كن و موادرت را بريز روش، اگر افتاب داري كه چه بهتر، اگرم نداري تو خونه بذار خشك بشند. من با الوچه درست ميكنم تا مياد خشك بشه شوهرم تقريبا 90 درصدش را ميخوره چون بشدت خوشمزه و ترشه.

واای هوس کردم شوهرجان فرستادم بخره میوه هاشو تادرست کنم :yum::yum::yum:

همه شو كه با هم نه.
1 مدل درست كن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.