لكه بينى در باردارى

سلام .من الان ٢٣هفته و ٤روز باردارم.از ٢٠هفته گى شبى يه شياف پروژسترون ميزارم و هفته اى يه پرولوتون ميزنم.عفونت داشتم يه ٢هفته نيتروفورانتوين خوردم كه لكه بينى و انقباضم خوب شده بود.٤روز ميشه انتى بيوتيك نمى خورم كه كشت ادرار بدم.ديروز رفتم حمام تا بيرون اومدم زير دلم درد گرفت شب يه لكه كوچيك ديدم.امروز ظهرم ٢بار لكه ديدم.در حالى كه ديشب آمپول زدم و شيافم استفاده كردم.خيلى خسته شدم.بيشتر از يه ماه هست دارم استراحت مى كنم.رابطه هم نداشتم.دكتر هم برم فقط همين داروهارو مى ده.

سلام گلم انشاالله چیزی نیس‌،بقول دکترم رمزاین لکه بینی هافقط استراحته،مجبوری که استراحت مطلق داشته باشی

راستی آب ونشاسته قاطی کن بخـور،بستنی هم خوبه،چیزایی که طبع گرم دارن اصلانخـور

ديگه نمى دونم چيكار كنم.خسته شدم.يك ماه و نيم خونه مادرم هستم سر كار نمى رم.ديگه دكتر هم برم فايده نداره .داروى ديگه اى بهم نمى ده.شوهرم مى گه خيلى وسواس دارى چيزى نيست.آخه مگه ميشه لكه بينى الكى باشه.من هيچ چيز گرمى نمى خورم ،خواهر شوهرمم بارداره زعفران مى خوره همه جا مى ره مشكلى هم نداره.

1 Likes

سلام عزیزم
بدنا با هم فرق میکنه، اصلا نگران نباش فقط همون کارایی که دکتر میگه رو انجام بده خیلیا هستن تا ماه ۹ بارداری لکه بینی رو دارن، دوباره برو پیش دکترت شاید دوز داروها رو تغییر بده ولی اصلا نگران نباش
من خودم الان هفته ۳۰ بارداریم از ۳ ماهگی تا الان استراحت مطلقم خدا رو شکر تا اینجاش بدون مشکل گذشته بقیه هم انشاءالله میگذره واسه توام همینطور، استرس بدترین چیز واسه زن باردار
فقط استراحت کن و به چیز دیگه ای هم فک نکن

1 Likes

مرسى عزيزم.انشالله كه بقيه بارداريتم به خوبى پيش بره.ميشه بپرسم شما دارو چى استفاده مى كنيد؟استراحتتون در چه حد هست ،يعنى هيچ كارى نمى كنيد؟مشكل شما چى بوده…من نمى دونم اين عفونت چرا رفع نميشه.

من کوتاهی دهانه رحم دارم و سرکلاژ شدم،کلا استراحت مطلق، حق خم و راست شدن، نشستن و ایستادن زیاد و… رو ندارم اکثرا باید دراز کشیده باشم،سرویس بهداشتی هم که فرنگی
دارو آمپول پروژسترون
قبلا هم آمپول بود هم شیاف الان فقط آمپول اونم هر هفته
عفونت که برای زنای باردار طبیعیه اکثرا پیش میاد فقط باید مواظب باشی و همیشه خودتو تمیز نگه داری، لباس زیرتو هر روز عوض کن حتی شده روزی چند بار، خودتو خشک نگه دار برای تمیز کردن و خشک کردنت بجای دستمال از پارچه سفید استفاده کن
اصلا هم نگران نباش
بچه مهم تر از کارتم هستم، من بخاطر بارداریم تا زمان زایمان مرخصی گرفتم که بدون هیچ استرسی راحت این دوران رو بگذرونم توام همینکار رو کن تا راحت تر باشی

استراحت مطلق خيلى سخته،آدم افسردگى مى گيره…انشالله كه نتيجه سختيتو مى بينى.من ١٨روز دارو خوردم امروز آزمايش ادرار دادم خيلى زياد بود.از اينكه نتيجه نمى گيرم خسته شدم.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.