لكه بينى بعد از پاكى پريود

سلام خانم حكيمى ببخشيد من نوع پرده ام ارتجاعى از نوع ضخيمه معمولا بيشتر اوقات بعد نزديكى لكه خون ميديدم امروز روز ده پريودم بود با سرنگ جوش شيرين ظهرى تزريق كردم الان لكه خون رو شرتم ديدم بنظرتون دليلش چيه تا حالا همچين سابقه اى نداشته روز هفتم حمام رفتم و دوروز تميز بودم از پريوديم تموم شده بود الانم دستمال گذاشتم لكه يا خون خبرى نيست بنظرتون دليلش چى ميتونه باشه نگرانم:frowning::worried::pray:t2:

سلام عزیزم
اگر دوباره اتفاق افتاد به پزشک مراجعه کنید تا از نزدیک معاینه بشید
جوش شیرین برای چی؟

1 Likes

عزيزم مخلوط جوش شيرين با اب منظورمه خودتون گفتين برا قبل اقدام پسر يك قاشق جوش شيرين با سه ليوان اب

عزیزم توو روند تخمکگذاری و جواب تست و اقدام هم مشکل ایجاد میکنه؟! :cry::cry::cry:

عزیزم نیم ساعت قبل از نزدیکی باید این کارو بکنید اونم در روز تخمک گذاری و فرداش، همین دو بار

نه مشکلی نیست استرس نداشته باشید فعلا اگر باز هم خونریزی یا لکه بینی داشتید به پزشک مراجعه کنید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.