لطفا کیت منو ببینید نظر بدید

اینا کیت های تخمک گذاریه منه.دیشب که ۱۴ سیکلم بود نزدیکی داشتیم‌.فکر نمیکردم ازین پررنگتر بشه.حالا امروز پررنگ تر شده.به نظرتون امشب دوباره نزدیکی کنیم؟فردا شب نزدیکی داشته باشم دیر میشه؟

درسته بین ۲۴تا۳۶ساعت بعدش میتونی نزدیکی داشته باشی

۱۵ مثبته ۱۲ الی ۳۶ ساعت بعد نزدیکی کن

مثبته عزيززززم امشب داشته باشين ديگه فردا شب نه پس فردا ك از كيفيت اسپرم كم نشه

ببخشید از روزی که کیت دوخط پرنگ شد میشه اقدام کرد یا از اون دوتا خط کمرنگم میشه اقدام کرد

چون دیشب نزدیکی داشتیم امشب از کیفیت اسپرم کم نمیشه؟ این آخری رو صبح بعد از نزدیکی زدم

میگن که از روزای قبلش باید نزدیکی داشته باشین.البته اگه جنسیت مهم نیس

از یه طرف میترسم امشب کیفیت اسپرم ضعیف بشه.از یه طرف میترسم فردا دیر بشه.چون تخمک عمرش کمه

مال منم همینقدر پررنگ شد. همون شبش اقدام‌نکردم. .فردا شبش انجام دادم. چون ظهرش انجام دادم باز دیگ داشت کم رنگ میشد. برای همین شبش انجام دادم. فردا شبش انجام دادم و دیگ همین.

میشه ولی وقتی پر رنگ شد یعنی داره تخمک ازاد میشه ۱۲ ساعت و ۳۶ ساعت بعد میتونین نزدیکی کنین

منم وقتی ک پررنگ شد شبش و شب بعد رابطه داشتیم

میدونم حساسیتم زیاده.انقد نباید حساب کتاب کنم.ولی دست خودم نیس

عزیزم تخمک 12 تا 36 ساعت بعد از مثبت شدن کیت آزاد میشه پس نگران نباشید شما یک شب در میون نزدیکی کنید. اسپرم هم تا سه روز میتونه زنده بمونه پس اگر الان هم تخمک آزاد بشه شما اسپرم دارید توی بدن تون

2 Likes

ممنون از راهنماییتون😘

1 Likes

عزيزم چيشدد ازمايش دادي يا ن ؟؟؟؟؟؟

1 Likes

گلم‌ پریود شدم دیروز :pensive::pensive::pensive::pensive:
نمیدونم مشکل از کجا بود

‌‌‌‌‌‌‌‌…‌‌‌

اي بابا چرااينجوري شد همچيز ك خوب بود:persevere::persevere:

1 Likes

نگران نباش عزيزم خدا وقتشو بدونه بهت ميده فدات شم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.