لطفاً بهم یه جواب بدید

سلام . من رابطه محافظت شده داشتم اما در لحظات آخر کاندوم پاره شد . به علت شکی که در ورود منی به واژن داشتم قرص اووسیز مصرف کردم و بعد از پنج روز خونریزی داشتم . الان حدود یک ماه و خورده ای گذشته اما پریود نمیشم . از بیبی چک هم که استفاده میکنم منفیه . امکان بارداری هست؟ ممکنه مشکلی برام پیش اومده باشه ؟

چرا کسی بهم یه جواب نمیده؟ ⁦☹️⁩

سلام بنظرم این قرص هاباعث اختلال توقاعدگی میشن،خیلی نگرانیدبریدآزمایش بارداری بدین
@hakimi

برام میسر نیست آخه :expressionless::expressionless:

1 Likes

عزیزم فکر نمیکنم احتمال بارداری باشه وقتی خونریزی داشتین. بازم واسه جواب دقیق باید ازمایش خون بدین

چطور؟به کسی نگید

عزیزم این قرصا عوارض دارن هم رو هورمون تاثیر میزارن هم اینکه باعث اختلال قاعدگی تا چندین ماه میشین نگران نباشید

سلام عزیزم
همون طور که دوستان فرمودن باید آزمایش خون بارداری بدید، بی بی چک اصلا دقیق و معتبر نیست. نگران نباشید چون این تاخیر می تونه به علت قرص اورژانسی و همچنین استرس باشه
اگر فکر می کنید با کاندوم راحت نیستید و ممکنه این اتفاق باز هم پیش بیاد از یه روش مطمئن تر استفاده کنید چون قرص اورژانسی خیلی تاثیر بدی روی هورمون ها و عملکرد تخمدان ها میذاره و بیشتر از سالی دو یا سه بار مجاز نیستید از قرص استفاده کنید

بی‌بی چک فک نکنم بعد یکماه تاخیر جواب اشتباهی بهت بده عزیزم

هرچند اعتمادی کلا به بی‌بی چک نیست

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.