لتروزول و ترشح تخمک گذاری

سلام خانوما
من دوماهه سقط کردم و تخمکگذاری داشتم اون موقع.این ماه دکترم اجازه اقدام داد و لتروزول نوشت روزی یدونه از۳پریود
حالا امروز۱۳ سیکلمه و هرچی کیت میزنم مثبت نمیشه
ترشحامم قبلا شفاف بود الان سفیده و لزج نیس!گیج شدم
خواهشا کسایی ک خوردن بیان کمکم کنن

سلام عزیزم
وقتی شما از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده می کنید کیت تخمک گذاری جواب درستی به شما نمیده
شما برای اطمینان از تخمک گذاری باید سونوگرافی انجام بدید عزیزم

جدی؟کلا کیت مثبت نمیشه؟اخه ببخشید من ترشحاتمم شفاف نیس و سفیده.ینی ترشحات و هم بهم میریزه این قرص؟

نه عزیزم روی ترشحات تاثیر نمیذاره
سیکلاتون چند روزه هست؟

من۲۶مهرسقط کردم
۲۷ابان و
۲۵آذر پریودشدم
قبلا سیکلام۲۶روزه بود
الان فک کنم۲۸روزه شده

پس همون 14 باید تخمک گذاری داشته باشید. به نظرم سونوگرافی انجام بدید عزیزم تا اندازه فولیکول ها مشخص بشه که ببینیم این دارو روی شما اثر گذاشته یا نه

دکترم ب من امپول نداد و گفت نیازی ب سونو نیس،چون فک نمیکنم مشکل تخمک داشته باشم فقط واس تقویت دادن ب دلیل اینکه دوماه بعد سقط میخواستم اقدام کنم.

عزیزم این داروی محرک تخمک گذاریه برای تقویت تخمک گذاری میدن معمولا. اگر شما مشکل تخمک گذاری ندارید پس لزومی نداره استفاده کنید چون ممکنه باعث کیست بشه

برای اطلاعات بیشتر می تونید با شماره 02170701050 تماس بگیرید عزیزم

دکترم برای تقویت داد نمیدونم🙁

1 Likes

چند هفته بودین که سقط شد؟

۶هفته

انشالا که این بار زود نتیجه بگیرید و بارداری بی خطری داشته باشین

:pray:تشکر

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.