لتروزول و بارداری 💊👶

سلام بچه ها :smiling_face_with_three_hearts:
کسی با خوردن لتروزول باردار شده؟
چقدر طول کشیده؟
پلی کیستیک بودین یا مشکلی نداشتین؟

4 Likes

کسی نیس راهنمایی کنه؟!!

2 Likes

من با ی بار خوردن لتروزول باردارشدم تنبلی داشتم و البته تحرک زیادی هم نداشتم یک ماه مرتب پیاده روی کردم بعد لتروزل و که خوردم خدا روشکر جواب گرفتم

2 Likes

خداروشکر عزیزم
منم تنبلی دارم، دکتر برام لتروزول نوشته، اما خب باید وزنم رو بیارم پایین :upside_down_face:
شما وزن هم کم کردی که باردار شدی؟

1 Likes

فقط همون یک ماه پیاده روی کردم شاید ۱ کیلوییی کم کردم
حتما پیاده روی کن توی خونه حداقل اگه امکان باشگاه رفتن یا پیاده روی توی پارک رو نداری

4 Likes

بستگی به بدنت داره من ماه اول با لتروزل نشد با کلومیفن باردار شدم،نگران نباش کلا قرص خوبیه شاید نیاز باشه ۲،۳ ماه بخوری،هرچند انشاا… جواب بگیری زود،ولی حتماا ورزش کن مخصوصا ورزشهای شکمی

3 Likes

آره باید پیاده روی کنم.
گلم شما قبل لتروزول داروی خاص دیگه ای نخورده بودی برای بارداری؟
تنبلی که داشتی پریودهاتم نامنظم بود؟
بعد اینکه توی پلی کیستیک تخمک گذاری معلوم نیس که چه روزی هست، برای همین تشخیصش سخته، برای شما هم همینطور بود؟

2 Likes

شما هم پلی کیستیک بودی عزیزم؟
پریودهات نامنظم بود؟

1 Likes

بله pco شدید،نامنظم شدید:grin:دیگ نگم برات،ولی درعرض ۲ماه جواب گرفتم و باردار شدم همش از بچگی بخاطر وضعیتم ترس داشتم،۳ماه قبل اقدام ۹ کیلو کم کردم و رژیم سالم خوری داشتم بنظرم خیلی تاثیر داشتن

2 Likes

آره منم pcod هستم و همش میترسم برای بارداری.
من حدود ۱۰-۱۲ ساله که قرص جلوگیری خوردم و الان میخوام به امید خدا اقدام کنم اما میترسم.
قرص رو هم چند ماهیه قطع کردم خیلی نامنظم بود پریودم و الان دکتر لتروزول نوشته برام.
باید ورزش و رژیم رو انجام بدم به قول شما عزیزم

1 Likes

گلم دارو‌که خوردی بعد چند روز اقدام داشتی؟
چون ما که pcod هستیم روز تخمک گذاریمون معلوم نیس که!
سونوی فولیکول رفتی با نه؟

1 Likes

انشاا… همه چی عالی پیش میره و نگران نباش:+1::+1::heart:

2 Likes

اره سونو رفتم دکترم خیلی سونو براش مهم بود ماهه اول با لتروزل فولیکول ۱۳ داشتم ک فولی خوبی نیست ولی با کلومیفن فولی ۱۹ داشتم،من هم روز ۱۲ میرفتم سونو تا دکتر وضعیتتو ببینه و روز ۱۴ یا ۱۵ هم دوباره میرفتم و امپولhcg رو خود دکتر میگفت کی بزنم،اقدامم کلا از روز ۱۲ یه روز در میون تا روز ۱۸ داشتم

2 Likes

اقدام مرتب داشته باش از روز ۱۲ تا ۱۸ رو،اگه بت امپول بده که تکلیفت مشخصه چون تا ۳۶ ساعت بعد امپول حتما تخمک ازاد میشه

2 Likes

انشالله با دعای شما عزیزممممم :heart: :bouquet:

پس باید مرتب تحت نظر بود و سونو کنه دکتر ، انشالله که نتیجه بگیرم :pray:
آمپول پروژسترون نوشته دکتر که بزنم و پریود بشم و بعد لتروزول شروع کنم

چندتا آمپول hcg زدی عزیزم؟

پیاده روی معجزه میکنه واقعا

1 Likes

از چند وقت قبل باید انجام داد

1 Likes

از روزی ک پاک میشی تا موقع تخمک گذاری هر ماه مرتب انجام بده
موقع تخمک گذاری چون نزدیکی میکنی و احتمال بارداری هس نرو چن روزی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.