لتروزول در لکه بینی

سلام وخسته نباشی… دکتر بهم گفته در پنج پریود لتروزول بخورم سه روزه لک میبینم ایا لک لبینی جز پریود هست؟

لتروزول برای چی استفاده میشه؟

مثل مدروکسی پرورسترونه؟

نه عزیز لک جز پریودی نیست از زمان آغاز خونریزی پریودی حساب میشه حتی اگر کم باشه مثلاً یکی دو قطره ولی لکه بینی حساب نمیشه
در خصوص دارو ها هم میتونی سرچ کنی براتون میاره که واسه چه مواردی خوب هست یا میتونی زمانی که پزشکتون تجویز میکنن بپرسید که برای چه مواردی هستش چون من تنها کلومیفن استفاده کردم که برای تقویت تخمک هستش

1 Likes

چگونگی افزایش احتمال باروری با داروی لتروزول

اگرچه اولین خط درمان برای کمک به تخمک گذاری کلومیفناست که با تحریک تخمک‌گذاری می تواند باعث افزایش احتمال باروری شود، اما امروزه برای تحریک تخمک گذاری، لتروزول اغلب به جای کلومیفن تجویز می شود و اثرات قابل قبولی در افزایش باروری دارد.

اگر لتروزول را با کلومیفن مقایسه کنیم خواهید دید که لتروزول در مقایسه با کلومیفن، فولیکولهای بالغ با کیفیت بهتر را ایجاد می کند و همین فولیکولهای باکیفیت نسبت چند قلوزایی را کمتر نموده و احتمال باروری بالاتری را در مقایسه با تجویز کلومیفن خواهد داشت.

1 Likes

زهره جان ممنونم از راهنمایتون…لطف کردی وقت گذاشتی😙

1 Likes

قربونت عزیز

سلام عزیزم
اگر همیشه قبل از پریود دچار لکه بینی میشید باید از شروع لکه بینی حساب کنید در غیر این صورت باید از شروع خونریزی حساب کنید. لتروزول یکی از داروهای محرک تخمک گذاری هست همون طور که زهره جان فرمودن.

ممنونم خانم حکیمی جان، اما برایم مبهم هست همیشه یک روز دو روز لکه بینی میدیم قبلا پریود اما اینسری چهار روز دارم لک بینی دیدم.وحالت قهوه ای… بخاطر همین شک دارم قرص بخورم یا نه

عزیزم بهتره اول یه آزمایش بدید شاید باردار باشید. اگر جواب منفی بود می تونید قرص رو مصرف کنید

مچکر گلم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.