لباس مجلسی گرون قیمت بگیرم یا نه؟

خانوما ی سوال
ما عروسی داریم چن وخ دیگه
به نظرتون لباس مجلسی گرون قیمت بخرم خوبه یا نه؟
من خودم زیاد دوس ندارم لباس گرون بخرم مثلا600بدم ی لباس یه بار بپوشم همونجور بمونه هم خودم حیفم میاد همم میگم لباسی باشه بعدا تو جشن تولدی جایی هم بتونم بپوشم
یکمم دلم براشوهرم میسوزه
شوهرمم گفتم از اون لباس گرونا بخر گف میخرم
اینا ی طرف از یه طرفم میگم مثلا لباس گرون نخرم شوهرم بد عادت میشه مثلا میگه من خواستم بخرم تو نخریدی یا مثلا میگه مثل دفه های قبل با لباس ارزون بپوش تموم شه دیگه بعدا نخره برام
چون اخه شنیدم مثلا خیلیم خوب نیس زن دلسوز باشه باید برا خودشم هزینه کنه اون موقع شوهرشم میفهمه هزینه داره زنش
حالا چیکار کنم به نظرتون راهنمایی کنید لطفاااااااااا

1 Likes

لباس ارزوتر بگیر بگو 600 گرفتم باقی پولم پس انداز کن

2 Likes

هیچ وقت نمیتونم پسنداز کنم مخصوصا اینجوری :joy:

لباس مناسب بگیر با مانتو شیک من ک کلا اسپورت میپوشم کلا با لباس چین چین و نگین دار حال نمیکنم عروسیای ما هم چون بیرون میرقصن مرد و زن لباس بیرون هم مهمه کلا اسپورت میخرم برا مجلس هم چون زود زود مردا میان تو

1 Likes

فامیل نزدیکه یادور اگه نزدیکه که هیچ ولی اگه دوره من بودم یه مانتو مجلسی شیک میگرفتم لباسم هرجی داری مانتو بیشتر استفاده میشه

2 Likes

منم هزار تومنم نمیتونم پس انداز کنم خوشمم نمیاد زن برا خودش مخفیانه پول جمع کنه حساب من و اون جدا نیس ک وقتی هر چی بگم نه نمیگه چرا اعتمادشو از دس بدم

2 Likes

:scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream:واییییییییییی چه بد

1 Likes

خب با شوهرم میرم بگیرم نمیشه که دروغ بگم

عوضش همه متین لباس میپوشن هیچ کس لباس باز نمیپوشه البته طرف بابام و‌شوهرم اینطوریه ها طرف مامانم نه طرف بابام کلا بیرون‌میرقصن مرد و زن اما همه پوشیده هستن

با این نظرم موافقم چون بگم میخره چرا مخفیانه پس انداز کنم به چه دردم میخوره

نه برا ما عروسی جداس زن و مرد
فامیل نزدیکم هستیم

شماها چطور لباسی میگیرین؟ گرون یا قیمت مناسب

به هر حال هر دیقه ک نمیتونی با لباس مجلسی باشی پشت عروس رفتنی یا مثلا برا ما عروس ک میبرن خونه داماد دم در ارکست میزنه همه میرقصن چون اهل شهرستانه بابام و‌شوهرم یا میان‌پول میزنن سر عروس دعا خیر میدن میرقصن من جشن عروسیم کلا پسر عمو های شوهرم خواهر زاده هاش برادراش همه اومدن تو رقصیدن

من خودم شخصادلم نمیادخیلی زیادهزینه کنم واسه لباس مجلسی.اخه نهایتا۲بارمیشه تومراسم پوشیدش(اینوبه خاطراخلاق خودمون میگماکه تمایلی نداریم یه لباس مجلسی روتوچندتامراسم بپوشیم)ولی بازم خودت شرایط مالی همسرت ونسبت فامیلیتون روبرای عروسی بهترمیدونید

من عید عروسی پسر خواهر شوهرم‌بود خودشم دختر خواهر شوهرمو‌گرفته یعنی هم زندایی عروس بودم هم داماد چون لباس مجلسی داشتم چنتا چرا دروغ بگم فقط یه شومیز گرفتم‌اونم ۱۸۰ عوضش مانتو و‌شلوار مجلسی گرفتم

خب کلا مردا نمیبینن زنارو عروسی برا زناس
بعدم چادر میپوشیم رو لباس مجلسی ما این موقع ها داماد اینا میاد

1 Likes

من کلا چادر سر کردن بلد نیستم روزای معمولی تو‌شهرستان پیش طایفه شوهر دامن بلند و بلوز میپوشم
تبریز هم مانتو خانگی

خوب وقتی فقط یبار میپوشی چه لزومی داره اون همه پول بدی عوضش یه مانتو بخر ک هر کجا میری میپوشی

منم اول گفتم خودم دلم نمیاد
تا حالام مثلا بیشتر از 200اصلا لباس پول ندادم عید میخواستم مامتو بخرم مثلا 260اینا بود دلم نیومد شوهرم هی میگف بخر دیگه الان قیمتا همینه من نخریدم ولی گفتم خوشگل نیس ارزش نداره
ولی از ی طرفم میگم لباس ارزون بخرم همیشه شوهرم بد عادت میشه

اخه مانتو نمپوشن تو مجلسای ما همش لباس مجلسیه
مانتو بپوشم برم همه لخت پوشیدن منم خشلی پوشیده میشم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.