لباس سایز صفر بخرم یا نه😶

سرهمی جورابدار بخرم یان!؟

زیردکمه دار (بادی)چی؟؟

تیشرت استین کوتاه چی بخرم؟

شلوارک بخرم یا ن؟

پاییز به دنیا میاد

بچه ها سایز صفرو میگم واسه سایزای دیگه نگید

2 Likes

یه ست بیمارستانی صفر بگیر همه رو توش داره
یه سرهمی هم جدا بگیر اگه نبود داخلش

1 Likes

کلا بنظرت بادی بخرم؟
واسه سایز صفر

1 Likes

مونا جان سایز صفر استاندارد بگیر.
بعضی صفرها ۲۰ روز پوشیده میشه.بعضی سه الی چهار ماه.

5 Likes

مونا خانوم با توجه به اطرافیانم میگم بگیر،چون سایز صفر بازم برا خیلی از نوزادا بزرگه،ما خودمون مخصوص دو هفته اول سایز زیر صفر میگیریم سایز صفرم چندین تیکه که اغلب تا یک ماهگی یا بیشتر مصرف داره

1 Likes

اره میدونم
ولی سوالم یه چی دیگه بود😊

3 Likes

زایمانت با منه دیگه آبانیه نی نی.
سرهمی جوراب دار بیرونی بگیر براش سایز بزرگتر.چون سرهمی سایز صفر زیاد پوشیده نمیشه.
زیر دکمه هم سایز صفر استاندارد بگیر.پهلوی بچه رو گرم نگه میداره.واسه زمستون و توی خونه بادی آستین بلند با شلوار خیلی به کار میاد به جای اینکه چند لایه لباس تنش کنی و همه رو با هم کثیف کنه.
تیشرت آستین کوتاه هم دو تا بگیر.
شلوارک نیاز نیست.شلوار تک زیاد بگیر.

3 Likes

میگم بادی اذیتش نمیکنه؟چون تازه پمپرز میشه سختش نیس دکمه هم بیاد روش

3 Likes

آستین کوتاه واسه چند روز اولی که نافش بازه خوبه.
بعدش نه بادی اذیتش نمیکنه قرار نیست خیلی تنگ باشه که.معمولا بادی ها از بدو تولد تا سه ماه اندازه میشه.اولش یکم بازه بعد کم کم تنگش میشه.آخه سایز یک خیلی بزرگ میشه.

2 Likes

من صفر دانالو خریدم.
هم جنسشون نرمه هم سایزها استاندارد هستن.توی پک هاش هم همه زیر دکمه دارن

4 Likes

سلام ازمن میشنوی لباسایی که زیردکمه ایه نگیر چون نوزاده بچه جنب وجوش نداره که بخوهدلباساش بزنه بیرون هیچی به اندازه ی این لباسا که جلوشون دکمه داره باشلواربه کارت نمیادجوراب داریکسره که اصلا نگیر زودکوچی میشن بعدشایدیه بارنخواستی جوراب پاش کنی بچه هااصلابازیردکمه ایاراحت نیستن من که دوست ندارم واسه سایز لباسات بمون واسه وزن جنین رفتی اون وقت بگیراگه بچه درشت باشه اصلا صفرنگیر

2 Likes

پری جون بچه جنب و جوش نداره اما بغلش میکنن.خواهرم خیلی گرفت واسه اون خیلی به کارش اومد.

6 Likes

شلوارک نگیر اصلا واسه نوزاد پوشیده نمیشه مخصوصا پاییز که هوا سرده باز اگه تابستون بود تو گرما شاید استفاده میشد

3 Likes

سلام عزیزدلم والامنم همینجوری واسه دخترم گرفتم روزی صدنفرم میومدن دیدنش بغلش میکردن لباساشم نمیزدبیرون چون من اصلاسایز صفرنگرفتم واسه بچم لباساشو مینداختم داخل شلوارش میدونی بچه هااونجوری آزادترن خودت تصورکن ازاین زیردکمه ایابپوشی یاشلوارببین باکدوم راحت تری بچه هاکه بیچاره هاروپوشک میبندیم اونم بایددکمشوزیرش ببندیم بهشون فشارمیادبازم هرکی یه مدلی دوست داره نفس

3 Likes

پری جون درسته بچه فعالیت نداره لباسش بره بالا اما نینی کوچولو رو اگه میدونی که خیلی بغل به بغل میشه لباساش می کشه بالا پهلوهاش در میاد بیرون

4 Likes

بالانوشتم بخون نفس

1 Likes

سلام عزیز دلم.اینم حرفیه.:ok_hand:t2:
من که از هر دوتاش هم صفر هم یک سه چهار تا گرفتم.آخه بچه هامون ریزن معمولا زیر سه کیلو.

2 Likes

اره زیر۳کیلوسایز صفرخوبه بخاطرهمون میگم بیشتر لباساروبزارن واسه وزن جنین که رفتن باخیال راحت میخرن دیگه دلشونم نمیسوزه

2 Likes

گلیش جان اومد.
من شماها مامان دومی ها رو خیلی دوست دارم و از تجربیاتتون استفاده میکنم😍

2 Likes

زیر دکمه ای خیلی خوبه به شرطی که از این پا دارا باشه
اگه از این معمولیا باشه
مخصوصا بچه اگه پسر باشه
موقع بغل کردن اینو و اون هی لباسش کشیده میشه به وسط پاش و التش فشار میاد کلافه اش میکنه
چون اکثرا بغل کردن بچه کوچیک رو بلد نیستن.

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.