لانه گزینی یا پریود

سلام خانومای عزیز شبتون بخیر
من ماه پیش داروی لتروزول به تجویز دکتر استفاده کردم و روز چهاردهم پری رفتم سونو و دکتر گفت تخمک داری و الان اقدام کن
خلاصه اینکه ما اقدام کردیم ولی هیچ علائمی نداشتم تو این مدت فقط بعضی شبا یکم دلپیچه میگرفتم
امروز چهارده روز از روز اقدامم گذشته و صبح با درد پریودی یعنی درد شکم و کمر از خاب بیدار شدم و دیدم خونریزی دارم ولی خونریزیم مثل همیشه نبود خونش قهوه ایه و خیلی کمه، تا همین الان هم دلم و کمرم تیر میکشه ولی خونریزیم در حد یکی دو لکه پنج سانتی قهوه ای بوده
به راهنماییتون نیاز دارم به نظرتون خون لانه گزینی بوده؟
اصلا کسایی که لانه گزینی رو تجربه کردن درد هم داشتن در حدی که فکر کنن پریود شدن؟
توروخدا کمکم کنید من تو خونه تنهام کسیم نیست راهنماییم کنه

عزیزم امکانش هست که مال لانه گزینی باشه. ولی من چون خودم این لک لانه گزینی رو نداشتم تجربشو ندارم نمیدونم دقیق چجوریه. بچه های دیگ میان راهنماییت میکنن عزیزم. الان هنوز ب موعد پری ت نرسیده؟

1 Likes

ممنون از جوابت عزیزم
چرا امروز موعد پریودم بود ولی همیشه از روز اول پریودی خونریزی دارم اما امروز خونریزیم فقط لکه قهوه ایه

سلام عزیزم احتمالا لانه گزینی هستش من تجربش کردم دردش مثل درد پریودی هستش رنگش هم قهوه ای برای من یک هفته قبل موعود پریودم بود و سه روز هم طول کشید

2 Likes

ممنون از راهنماییت عزیزم :rose:

عزیزم اصلا استرس نداشته باش که اصلا خوب نیست. شما دوسه روز صبر کن اگر نشدی برو از بده

1 Likes

سلام عزیزم.من روز موعدم بعدازظهرش فقط یه لک دیدم همون بود. لی زیب دلم و کمرم درد میکرد.ودیگم باز نشد.بی بی زدم مثبتوشد

1 Likes

ممنون از راهنماییتون عزیزای دلم
ولی متاسفانه پریود بودم و خونریزیم از فرداش شروع شد
انشالله از ماه بعد تلاشام واسه نینی جواب بده

1 Likes

انشالله. از من میشنوی اصلا بهش فک نکن تا زود بگیره.

1 Likes

اره خودمم سعی میکنم اصلا بهش فکر نکنم، هرچی خدا بخواد، مرسی عزیزم :rose:

1 Likes

سلام من لک لانه گزینیو داشتم راستش درد نداشتم فقطم یه روز بود اونم اولش دیده میشد لک قهوه ای اخرای روز فقط داخل واژن بود

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.