لانه گزینی یا پریودی

سلام خانما,وقتتون بخیر
من دومین ماه که تو زمان تخمک گذاری اقدام کردم برای بارداری,۵ ماه هم میشه که روزی ۳ تا قرص متفورمین میخورم
ماه اول با ۵ روز تاخیر پریود شدم و معلوم شد حامله نیستم
۲۱ خرداد هم موعد پریودمه یعنی پس فردا ولی از دیروز ترشحاتم رنگش عوض شده و بیشتر قهوه ای و انگار ترشح مونده سیاه شده است
این الان من پریود شدم و باردار نیستم?
چون روزه هم میگیرم نمیدونم این ترشحات بخاطر پریودیمه که ضعیف شدم این شکلی شده یا دلیل دیگه ای داره

سلام عزیزم
احتمال این که ترشحات لانه گزینی باشه زیاده. چون یکی از علائم لانه گزینی همین ترشحات قهوه ای رنگ هست.
اگر دچار تاخیر در قاعدگی شدین حتما آزمایش بدین
استفاده از قرص اسیدفولیک رو فراموش نکنید

سلام نیلوفر جون
نه هنوز تاخیر نداشتم
پس فردا موعد پریودمه

بله عزیزم متوجه شدم فرمودین پس فردا، صبر کنید اگر تاخیر داشتین آزمایش بدین. از بی بی چک هم می تونید یک هفته بعد از تاخیر استفاده کنید

ممنون نیلوفر جون
از دیروز هی دارم تو اینترنت بالا و پایین میرم تا ببینم این ترشحات کدوم میتونه باشه
توکل بخدا
مرسی که جواب دادید

خواهش می کنم عزیزم
انشالا خبر خوش بارداری تون رو بشنویم

خانم حكيمي
من ٥-٦ روزه كه از پريودم ميگذره
توي اين ٦ روز نزديكي داشتم
ديشب براي اولين بار لكه قهوه ايي روشن ديدم
من عفونت هم ندارم
از صبح هم حالم خييلي بد شد
همش حالت تهوع دارم
اين كه نميتونه بارداري باشه!!!
قبلا بهم گفتيد چون تخمدان سمت راستم پليكيستيك معلوم نيست كي تخمك ازاد ميشه!

اگر از موعد قاعدگی تون گذشته باید آزمایش بدید عزیزم احتمال داره باردار باشید. یکی از علائم بارداری لکه بینی قهوه ای هست که دارید

اخه من پري شدم ٦ روز پيش تموم شد!!!

آهان فکر کردم گذشته از موعدتون.
نه این علامت بارداری نمی تونه باشه به پزشک مراجعه کنید تا علتش مشخص بشه عزیزم

مرسي
گفتم نكنه يك پريود كاذب داشتم مثلا معجزه شده هم پريود شدم هم باردار :grin:

:smile::smile: نگران نباشید انشالا به زودی مادر میشید

:grin:انشالله

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.