لانه گزینی یا پریود؟😯

سلام خانما…من دوساله ازدواج کردم و دو ماهه اقدام کردم…ماه پیش 12 اسفند پریود شدم البته کمی پریودی نامنظم دارم این ماه 12 یا نهایتش امروز که 16 فروردینه باید پریود میشدم…دو روز پیش تو دستشویی یه لخته کشیده خیلی کم دیدم که رنگش قرمز بود دیروزم یه کم لک تیره قهوه ای دیدم امروز ولی خبری نیست، امکان داره لانه گزینی باشه؟

اگه ادامه نداشته باشه بله ولی اگه ادامه داشته باشه پریه

1 Likes

امروز شاید 20 بار چک کردم خبری نیست دیگه…روز اول که لک دیدم ناامید شدم ولی تو اینترنت خودم شاید لانه گزینیه یه کم امیدوار شدم

اگه امکانش هس ازمایش بدین اگه تست بدین درسته بی بی چک خطا داره ولی اکثرا حتی با یه روز تاخیر جواب داده

انقدر خانما گفتن بی بی چک خطاش زیاده اصلا دلم نمیخواد امتحان کنم دو سه روز صبر میکنم بعد میرم آزمایش میدم …مرسی که جواب دادی برام دعا کن

چشم عزیزم انشالله که بارداری محتاجیم به دعا

قربونت :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

عجله هم نداشته باشین دو ماه اقدام خیلی زیاد نیس من خودم ۶ ماهه تو اقدامم و خبری نیس

انشالله خیلی زود خبر بارداری شما رو بشنوم…راستش از حرفای بقیه خسته شدم تا منو یا خانواده شوهرمو میبینن همش میپرسن و گیر میدن دیگه یواش یواش خانواده شوهرمم صداشون درمیاد

2 Likes

واقعا سخته من از اول اصلا جلوگیری نکردم شش ماهه عروسی کردم اما اونقد خانواده شوهرم تحت فشار میزارن حتی از نا امیدی به خودکشی فک میکنم خدا همه منتظرا رو خوشحال کنه و هیچ کسو تو شمادت نزاره

2 Likes

مثل من.سه ماه اقدامم.خانواده شوهرم انقدر پیگیرن انگار چندساله بچه دار نمیشیم:neutral_face:

1 Likes

چن ماهه عروسی کردین

5ماهه

عزیزم این فکرای بد رو از خودت دور کن تازه 6 ماهه ازدواج کردی اصلا واسه تو که خیلی زوده باز من 2 ساله میگم حق دارن صداشون دراومده…ایشالا خیلی زود جواب میگیری خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه

1 Likes

پس مث خانواده شوهر منن

من ۱۰ روز بود عروسی کرده بودم زنگ میزدن باردار نشدی خواهر شوهرام

بدم میاد انقدر پیگیرن.ناخودآگاه باعث میشن استرس بگیرم

1 Likes

ای وای من…چقدر هول

از روز اول تحت فشارم چه برسه به دوسال که تا مرز طلاق میکشونن منو

خدانکنه …مهم شوهرته بقیه رو بیخیال

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.