لانه گزینی شدید

سلام دوستان خواهشا کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن من این ماه بعد از پریودیم چندروز قبل از تخمکگذاریم نزدیکی داشتم تادو روز قبل موعد پریودیم که لک بینی قهو ه ای دیدم ولی بعدش ببخشید دسشویی که میرفتم خیلی خون میریخت و واقعیتش خیلی درد داشتم از ناف به پایین وبیشتر هم قسمت چپ تا چهار پنج روز خونریزیم ولی خوب شدتش به اندازه پریودیم نبود من سه روز اول پریودیم خیلی شدید بود کل نوارم خون میشد هرروز بنظرتون من باردارهستم خواهشا تجربیاتتون دراختیارم بزارین کسی وصعیت من وداشت وباردار باش

1 Likes

من یه بار اینطور شدم موقع پریودم به جای خون ،
خون قهوه ای میومد روشرتم نمیریخت فقط موقعی که تو دستشویی مینشستم ازم میریخت
۴ ، ۵ روز اینطوری بودم
فک میکردم باردارم ولی خوب نبود
عواملی زیادی بستگی داره تا اینطوری شی مثل عفونت ،
تنبلی تخمدان ، کیست ،
حالا یه بی بی چک بزن

1 Likes

گلم لانه گزینی لک هست در حد خیلی کم این مشکل دیگه ای هست

فکر نمیکنم ،،چون لک لانه گزینی خیلی کم در حد یه روز اونم شاید رو دستمال کاغذی خودتو خشک کنی ببینی،،سه چهار روز قبل پریودی

شاید هورمونات بهم ریخته

لانه گزینی اصلا خون روان نیست
لانه گزینی از اتصال تخمک بارور شده به دیواره رحم نشات میگیره و در حد لکه قهوه ای یا قرمز خیلی روشن به مقدار کم حداکثر ممکن تا ۳ روز این لک بینی ادامه پیدا کنه

1 Likes

من سه بار باردار شدم،توی دوبارش تقریبا هفت هشت روز مونده به پریود وقتی ادرار میکردم خون می‌دیدم اونم یک یا دو روز

1 Likes

بعید میدونم باردار باشی حالا یه بی بی چک بزن

زیاد میریخت تو دسشویی درد هم داشتی عزیزم؟

1 Likes

اصلا لانه گزینی خون ریزش و درد نداره
یه لک یا مایعی هنگام نشستن تو دسشویی بسیار روشن

نه عزیزم،مثل لکه بینی بود،یکی دو قطره میریخت،اصلا آنقدر کم بود که روی لباسم دیده نمیشد،دردم نداشت،ولی میگن بعضیا بیشتر مثل لکه بینی قبل پریود میشه

لانه گزینی فقط لکه خون نیست تا اونجایی که من میدونم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.