لاغری در شیردهی

لطفا راهنمایم کنید بشدت نیاز ب راهنمایتون دارم ممنونم
سلام من شیردهم و بشدت لاغر شدم از اندامم خوشم نمیخواد میخوام دیگزا مصرف کنم میخوام بدونم ضرر داره برایم!؟

سلام عزیزم
به نظر من اصلا سرخود دارو مصرف نکنید چون ممکنه برای نوزاد عوارض داشته باشه و از طریق شیر منتقل بشه

عذرخواهی می کنم من عنوان سوال شمارو تغییر دادم تا عزیزان بهتر ببینن

اخه من زیادنمیتونم بدم بیرون ازدکتربپرسم بخاطراون ازشما پرسیدم چون اصلا نمیتونم بیرون برم:pensive::pensive::pensive:راهی نداره ازگوشی بفهمم!؟؟؟

عزیزم برای چاق شدن نباید از دارو استفاده کنید
می تونید غذاهای مفید و چاق کننده مصرف کنید
ورزش کنید

1 Likes

هرکاری میکنم چاق نمیشم اگه قرص مصرف نکنم عمرا چاقشم

از قبل هم لاغر بودین ؟

میخواین جمعی از مادران چاق شده رو جمع کنم همدیگرو چش بزنید اونا لاغر شن شما چاق :grin:
شوخی میکنم عزیزم
.غدات کم نشده ؟یا بی اشتهایی نداری ؟

2 Likes

عزیزم دگزامتازون کورتون هست وچاق نمیکنه بلکه ورم میکنید.
پوکی استخوان،آب مروارید و بهم ریختن سیستم بدنتون از عوارضش هست ،البته عوارض دیگری هم داره .یک زمانی ضروری استفاده بشه ولی نه برای چاقی.
اگر ژنتیک شما لاغری هست که کاری نمیشه کرد ولی اکر نه بخاطر شیردهی لاغر شدید از مکملهای دوران بارداری مثل پریناتال یا لیدی میل استفاده کنید.

4 Likes

اینکار نکن عزیزم من همیشه توبدترین حالم باشم نمیذارم دکتر برام دگزا تجویز کنه چون تا یه مدت مانع جذب کلسیم میشه بعد شماهم در دوران شیردهی هستین
عوارضش زیاده
یه مدت سویق امتحان کن خیلیا ازش نتیجه گرفتن
سمیه جونم اشاره کردن لیدی میل هم خوبه

3 Likes

آخ آخ برام درد متعالی شده که چجوری بعد زایمان باید باوجود بچه وزن کم کنم
من پایه ام😄

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.