كيا دختر باردارن؟؟ ويارتون چطوريه؟؟؟ احتمال سونو ان تي درست بود؟

سلام
سلام
بچه ها كيا جنسيت ني نيشون دخملههه؟؟
چطوري ميگذره بارداري
ويارتون چطوريه
مشتركه؟!
يني همتون توي سونو ان تي احتمالي كه داده بودن درست بود واستون؟؟؟؟؟

من دختر باردارم ویارم ترشی بود فقط چیزای ترش و نمک دوست دارم

2 Likes

منم دختر باردارم ترش و شور ویارمه و اصلا ورم و قیافم عوض نشده همه نظر دادن بچم پسره اما سونو رفتم بچم دختر بود.به ویار ربطی نداره

1 Likes

جدي؟؟؟
پس حتما برعكس
ترش دختره
شيرين پسره

1 Likes

نمیدونم والا هرکی یه چیزی میگه خیلیا ترش دوست داشتن مونده به چیزی که خوشت بیاد دیگه جنسیت ربطی نداره فکر کنم چون برا من برعکس دراومد .

1 Likes

:joy::joy:من فالم میگرفتم پسر میشد

3 Likes

منم همینطور :stuck_out_tongue_winking_eye: سونوگفت احتمالادخمله،اززرشک پلووماهی سرخ کردنی بدم میاد،حالت تهوع ام بیشترشباست،ترشی دوسداشتم ولواشک ولیمووسالاد

2 Likes

وای لواشک من الانم میخورم ترش

1 Likes

منم،اولین چیزی که دلم خواست اناروماست ودوغ ترررررش وگازدار

آرزو میگم تو هم تو دوران بارداری میری آتلیه عکس بگیری ؟

آره عزیزم ولی نه هرماه فعلاکه نرفتم گفتم دو بارمیرم

ولی الان باگوشیم همسرم میگیره هرماه یه دونه روش تاریخ میزنه،ماه اول،ماه دوم،ماه سوم،

1 Likes

من تصمیم گرفتم تو روز تولدم برم هم شیک پیک می کنم واسه تولد هم واسه عکس اونموقع شش ماهم میشه شکمم درمیاد :pregnant_woman:t2:

3 Likes

آره خوبه خاطره میشه

1 Likes

منم دختر باردارم و یارم ترشی بود از شیرینی بیزار بودم شوری هم خیلی کم استفاده میکردم الان قربون نفس دخمل اندام فابریک مادر بهم ریخته گرد شدم و ورم کردم دست پاهام صورتم بینی ام همه ورم کرد بدجوری صورت مامانی بعضی ها جا لکه انداخته :sob::sob:درکل جگر ش سالم سلامت باشه برام کافی کلا بگم برات جگر ش خوشگلی مامانش گرفته :yum::hugs::hugs::kissing_closed_eyes::kissing_heart: دورش بگردم

2 Likes

هفته چندی ؟

۲۷ هفته ام

1 Likes

من تولدم فروردینه بچه ام هم اردیبهشت به دنیامیاد،ازاردیبهشت متنفرررررررم

1 Likes

وای عزیزم انشاالله میره نگران نباش،ولی خواهرم وزن برادرم اصلاتغییرنکردن،خیلی زودورم کردی سعی کن نمک نخوری

وای ارزو جون دقیقا منم اینجوریم سرخ کردنی اصلا نمیتوتم بخورم فقط میخورم سالاد و چیزای ترش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.