كيا بعد عمل واريكوسل شوهرش زود باردار شدن؟

سلام به همه دوستان من خودم تنبلى خفيف دارم همسرمم تازه عمل كرده بنظرتون چقدر زمان ميبره باردارشم فقط مورفولوژيش مشكل داشت

3 Likes

سلام والا دوست من شوهرش عمل کرد و فک کنم ماه بعدش باردار شد یادم نیست که حتما یه ماه بعدش بود ولی خیلی زود باردار شد
ان شالله شماام زود زود باردار میشی:pray::pray::pray:

3 Likes

سلام من ک هنوز باردار نشدم
مهرماه عمل کرده واریکوسل خفیف بود سمت چپ

4 Likes

سلام
من ۵ سال پیش عمل کرده شوهرم هیچ فرقی نکرده و باردار نشدن
فاطمه زود باردار شد بعد از عمل شوهرش
@karasevda

3 Likes

انشاللهم زودترباردار بشي من خودمم تنبلي تخمدان دارم ولى خب يكبار باردارشدم ك رشد نكرده بود ازهمين واريس بود علت حالا ببينم بعد عمل تاثير داره برامون يانه

3 Likes

انشالله ك زودتر باردارشي نميدونم والا حكمتش چيه اصن خيليا باهمين واريكوسلم باردارشدن

3 Likes

انششالله ممنون:pray:t2:

2 Likes

منم مثل شماهستم یدونه سقط داشتم

3 Likes

آره والا
دوستم شوهرش داشت دکترش گفته بود خیلی شدیده و بچه دار نشه احتمالا
بدون جلوگیری رابطه داشتن ناخواسته ماه دوم باردار شده بود :neutral_face:

3 Likes

من همسرم واریکوسل دو طرفه شدید داشت عمل کرد خیلی خوب عمل شده بود و منم خیلی بهش رسیدم ۳ ماه بعدش باردار شدم

3 Likes

خداروشكر ميشه بگي چيا دادين خوردواسه تقويتش

1 Likes

شوهز من واریکوسل داشت باردار شدم ولی چون همه چیش ضعیف بود خارج رحمی شد

2 Likes

فاطمهههه میخاستم ازت بپرسم شوهرت قبل عمل دکتر دارو نداده بود بهش؟؟؟ما رفتیم دکتر دونوع قرص داد.روشو خوندم ربطی ب تقویت اسپرم و این چیزا نداره میشه امیدوار بود عایا

1 Likes

من از روزی ک از عمل در اومد ۱ کیلو عسل نیم کیلو بزرک سیاه پسته بادام گردو بادام هندی گردوشو زیاد کن خرنوب کنجد دارچین زنجبیل همه رو اسیاب کردم قاطی عسل کردم هر روز ۲.۳ قاشق پر میدادم بهش
هر روز کاچی پختم
هر روز شیر موز خرما خرنوب چهار مغز عسل یا شیره قاطی میکردم معجون دو لیوان میخورد
چایو فقط با خرما قلیان حذف اینارو هر روز انجام دادم هر روز ها

1 Likes

بعد سقطم داد اما تاثیری نداشت بعد عمل ۲ نوع دارو داد فقط

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.