كم بودن حركات جنين

سلام
بچه ها كم بودن حركت جنين تو سونو انومالي ممكنه از افت قند باشه يا خواب بودن جنين ؟
اگه از افت قند باشه بايد چكاركنم شيرينيجات خودم نميتونم بخورم :persevere:
واسه جنين ضرر نداره ؟

1 Likes

بهت گفتم شیرینی باید بخوری عزیزم تا دورش بگردم جنبه جوش داشته باشه :joy::rofl::grinning:

1 Likes

خودش زده به تنبلی گفته بخوابم یکم خودم لوس کنم واسه پدر مادرم :heart_eyes::hugs::kissing_heart:

1 Likes

اخه ابجي شيريني خيلي خوردم :persevere:
دكتر گفت يا خوابه يا افت قند داره

:smiley::smiley::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: اي جوونم ولي بيشتر مامانيشو نگران ميكنه ك

خوب اگه خوابه که هیچ اگه افت قند باشه باید تو شیرینی ات بیشتر میخوردی تا به اون برس فدات

1 Likes

:joy::rofl::smiley::smile::sweat_smile:واقعا گل گفتی

1 Likes

خو دكتر هم نميدونست دليلش چيه :rofl: ازبس عجله دارن و پولكين نميخان دودقيقه بيشتر سونو كنن سري

جدی ن پس دکتر من اون سری که رفتم بهم گفت خوابید رو برد هرکاری کرد بیدار نشد بهم گفت برو چیزی بخور شیرینی بگردد نیم ساعت بعدا بیا کارم انجام دادن چون پول میگیرن اینا اونم پول کم نمیگیرن که کارت رانندازن ادم زورش میاد خدایش

اره والا تازه جاي خوب رفتم كلي تو نوبت بودم :laughing::laughing:

حتی باید دوبار بری سونو انجام بده برات :joy::rofl::smiley:

1 Likes

ولي ديگه تا هفته هاي بالاتر سونو نيست بايد بمونيم توخماري :sweat_smile::sweat_smile::rofl::rofl:

منم برا سونو رفته بودم جنین کم تحرک بود بهم شکلات دادن بعد ده دقیقه سونو گرفتن جنین تکون میخورد چون قند دارم مصرف شیرینی جاتم قط شده

1 Likes

من قبل سونو شكلات خورده بودم بازم دكتر گفت كمه

1 Likes

دکتر خودت چی گفت

جوابو هنوز نبردم ديروز رفتم سونو

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.