كسي با iui باردار شده؟

احتمال بارداري با iui

كسى با iui باردار شده كدام كلينيك براى iui بهتر است

عزیزم لینک زیر پاسخ کارشناس به سوالی مشابه سوال شماست
https://farzand.net/expert-answer/1563792854-what-is-the-chance-of-getting-pregnant-with-iui

ممنون ميخواستم كسانى كه انجام دادن اطلاعات بدن

گلم‌من دیروز iuiشدم…نمیدونم نتیجه میگیرم یانه.قراره ۳ شهریور برم آزمایش😥

سخت بود ايشالله جواب ميگيرى كجا انجام دادى

1 Likes

نه گلم اصلا و ابدا نفهمیدم.کاش همه عمل ها اینطوری بود…تو بیمارستان بهمن شهرک غرب انجام دادم‌هزینه ش هم ۷۲۰ تومن شد.انشالله خدا دامن شماروهم سبز کنه عزیزم:pray::pray::pray::rose::heart_eyes::heart_eyes:

نيلو جون ايشالله كه مثبت ميشه چند وقت بود اقدام كرده بودى و با دارو هزينت اينقدر شده

1 Likes

انشالله گلم.خدا از دهنت بشنوه.یک سال بود اقدام میکردم.این ماه لیتروزول خوردم و ۳ بار امپول استفاده کردم که هر ۳ بارش ۱۴۰ تومن شد.۷۲۰ تومن فقط هزینه عملiuiبود

ايشالله حتما خبر بده خوشحال ميشم منم ماه ديگه ميخوام انجام بدم برام دعا كن ممنون

1 Likes

چشم عزیزم خبر میدم…انشالله شماهم خبر خوش بهم میدی.عمل خیلی خیلی راحتیه.فقط تحت هیچ شرایطی نه خودت نه همسرت استرس نداشته باشین :rofl:

استیکرم اشتباه شد.میخواستم اینو بفرستم :kissing_heart:

Mمرسى نيلو جون منتظر خبرهاى خوب هستم :kissing_heart:

1 Likes

فدات گلم.به امیدخدا که خوش خبر باشم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

ببخشید برای انجام iui یا ivf باید روز خاصی از سیکل مراجعه بشه؟

1 Likes

دکترم بهم گفت روز سوم پریود برم سونو کرد.آمپول داد بعد گفت فلان ساعت امپولو بزن و فلان روز نزدیکی کن.مثلا من ۴ شنبه شب نزدیکی داشتم.۵ شنبه ساعت ۶ عصر امپول زدم و شنبه ۸ صبح رفتم بیمارستان

یعنی مثلا شنبه میشد چندمِ سیکلت؟

1 Likes

برای iui بیهوش میکنن؟

1 Likes

۴ مرداد پریود شدم ۲۰ مرداد عمل شدم فکر کنم ۱۶ روز بود

نه عزیزم اصلا.باور کن تحت هیچ شرایطی نمیفهمی.من داشتم ایت الکرسی میخوندم به آیه ۴ که رسیدم دکتر گفت مبارکه تموم شد :fearful:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.