قیمه نذری برای کارتن خوابها

سلام بدلم افتاده ظهر عاشورا برای کارتن خوابها ک زیر پل میخابن قیمه نذری بدم حالا ی دوستی بهم میگه قبول نیس اونا معتادن نذرت قبول نمیشه …من همچین ایده ای ندارم اونارو خدا زده ربطی نداره …شماها نظرتون چیه

6 Likes

امام حسین امام همه هستن
نذرشون هم به همه میرسه
کار شماهم بسیار زیباست

4 Likes

اتفاقا خیلی ثواب می کنی

3 Likes

وا کی میگه به معتاد قبول نیست اتفاقا به اونا خیلی بیشتر از چیزی که فکرش کنی میرسه پناه برخدا چه حرفاا مگه معتاد بیچاره ها چیکار کردن بهشون نمیرسه اوناهم مثل ما انسانن ولی بیمار بهترین بهترین کار میکنی عزیزم ما هر چهارشنبه کل سال واسه معتادا کارتن خوابا نذری میدیم

4 Likes

ببخشیدا ولی دوستت حرف چرتی زده
بهترین نذر برای اونی هست که واقعا محتاجه
منم همیشه ترجیح میدم به این قشر یا اشغال گردا نذری بدم

3 Likes

اره منم همینو میگم بنده های خدا غذتی گرم ک نمیخورن .متاسفانه تعدادشونم خیلی زیاد شده

4 Likes

عزیزم فکر خیلی خوبیه
نذری امام حسین ع رو درسته که ماها میپزیم ولی برای امام حسین ع هست
و امام حسین ع مهربونی شو از هیچ بنده ای دریغ نمیکنه…(حتی اونایی که اومده بودن باهاش بجنگند) چه برسه به این بیماران بینوایی که گوشه خیابون هستن

نذرت پیشاپیش قبول باشه و مطمئنم که امام حسین ع اون رو قبول میکنه :hugs::innocent::heart:

3 Likes

منم حرفش برام منطقی نبود .تازه حالا اونا معتادن بچه هاشون چی ک باهاشون زیر پل هستن…من تا جایی ک بتونم کمک میکنم چون کارتن خاب زنم بینشون هست حالا از لوازم بهداشنی پد لباس زیر قرص ویتامین مانتو اینجور چیزا در حد توانم میدم

5 Likes

عجب دوستی داریا

2 Likes

فقط موندم اون چطور بهت گفته قبول نیست از رو چه دینی

2 Likes

ممنون

2 Likes

عزیزم خیلی ایده جالبیه حتما این کارو انجام بدید ب قول ماری جون اونام ادمن فقط بیمار.نذرتون قبول پیشاپیش

2 Likes

عزیزم نذرت رو حتما ادا کن . اونا هم یه روزی ادمای سالمی بودن و اهل خانواده .
انشالله نذرت قبول باشه

2 Likes

شما تا جایی که میتونی نذرت بده گلم هر تعداد که می تونی قبول باشه واسه منم دعا کن

3 Likes

چشم عزیزم محتاجم ب دعا .هنو حاجت نگرفتم اما بدلم افتاده میدم

نمیدونم بحساب خودش میگه اونا پول دارن مواد بخرن غذاهم بخرن.اما من میگم اونا مصرف مواد شده اجبار براشون چکارکنن

2 Likes

وا معتادن ک معتادن ادم ک هستن

نظرتون قبول چهخوب می رسه دست نیازمند

خیلی عالیه عزیزم کاری به حرف اون دوستتون نداشته باش بنظرم اگر همه نذریاشونو بین فقط فقرا و بچه های کار و اینا تقسیم میکردن ثوابش خیلی خیلی بیشتر هم میشد

بنظرم ثوابش بیشترم هس
بقول شما اونا رو خدا زده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.