قورت دادن هسته میوه ها در بارداری

سلام من هفته 25بارداریم چندباری ناخاسته هسته گیلاس آلبالو الوچه وگوجه سبزقورت دادم:speak_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:نگرانم واسه بچم مشکلی پیش نیاد

سلام
عزیزم یواش تر بخور
نوش جونت
اخه این همه هسته برای چی
:blush::blush::blush::blush:
مایعات زیاد بخور
تا دفع بشه
بچه که جاش امنه
تو ی کیسه خدا رو شکر

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:میشه دیگه بارداری واین هول هولکی خوردناش که زودتموم نکنن بقیه

1 Likes

خیلی ببخشید خواهر مگه هرچی شما میخوری یک،راست میره تو معده ایشون :thinking: جنین فقط،از خون مادر،تغذیه،میکنه

حالا،این بنده خدا خوبه من زن باردار دیدم میوه با پلاستیکش میذاره جلوش تمام دوسه،کیلو تموم میکنه بعد میره سراغ ی خوردنی دیگه. فگرگنم فقط منه بیچاره،بودم تو بارداری،هیچی،نمیتونسم بخورم :sweat_smile:

2 Likes

احتمالا شکم اولی هستی و این همه دغدغه :sweat_smile:

فقط مواظب باش یبوست نشی
شکمت رو روون کن تا دفع بشه

3 Likes

میدونم خانومی ولی خب ادم یهونگران میشه یه جاخوندم هسته گیلاس والبالو باعث اپاندیس میشه منم ترسیدم نکنه منم بگیرم بعدمشکلی پیش بیاد

عززززیزم. منم شوخی،کردم .سعی کن تو بارداری خیلی مایعات مصرف کنی برات بهتره

نه یه دختر 2سال ونیم دارم

1 Likes

نه اون که خودش وله :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:رواعصابه یه چیزبگین بخورم یه دوروز یبوست بگیرم راحت شم:sweat_smile::joy::joy::joy::joy:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
خب پس اصلا نگران نباش
همینا شاید یکم سفتت کنه :sweat_smile:

1 Likes

نه اینافایده نداره مگه هسته انبه ای آووکادویی قورت بدم:joy::joy::joy:

جر میخوری موقع دفعش :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

دیگ مگه داریم سخت تراززایمان:grin:
من یبارجرخوردم:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

واخداباززایمان:sleepy::sleepy::sleepy:بازجیغ درد:sweat::persevere::persevere::sweat::sweat:

این از عقب دفع میشه
از عقب جر میخوری خواهر :grin:

1 Likes

چییی بگم:grin::grin::speak_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil:

1 Likes

اااای جان
باور کن
چند بار اسم هسته ها رو خوندم

فکر میکردم اشتباه خوندم
یه بار اشتباه پی ام ندم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

خدا برات نگهداره عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.