قند ناشتا باید چه قدر باشه

سلام من جلوتر ی که باردار بشم چکاپ کامل کردم دقیق میشه چهارماه پیش جواب قند ناشتام ۹۴ دکتر گفت برام قندناشتات بالاست باید درکل ۹۲ باشه مال تو ۲بالاست حالا چکارکنم که زیر بیاد واسه اس هم گفتم ازنوع آزمایش بده برم جایی مطمن تری آزمایش بدم شاید درست نباشه اونجا دستگاهشون

شکر نخور .از این شکر دیابتی بگیر تا تنظیم بشه

شیرینی دوست ندارم ابجی ازش شیرینی بدم میاد اگه فرنی درست کنم توش بریزم وگرنه هیچ شیرینی نمیخورم

قند ناشتا از ۷۰ تا ۹۹ نرمال هست
دکتر برااین گفته بالاست چون میخوای احتمال اینکه دچار قند بارداری بشی رو بیاره پایین و خدایی نکرده مجبور نشی انسولین بزنی
عصبی شدن و برنج و نون و همه ی خوراکی های شیرین باعث بالا رفتن قند میشن

ممنونم از راهنمایی ات ابجی تشکر گلم

نمی دونم چه بخورم و چه نخورم

الان حامله ای ؟

معمولا اگر حامله باشی خود دکتر بهت برنامه میده و میگه چی بخور چی نخور ولی گاها این میشه که میگن چون قندت بالاس باید بری پیش مشاوره تغذیه تا رژیم قندی بهت بده. و حتی دکتر ازمایش خون قند ناشتا و قند دو ساعته برات مینویسه که وضعیتت مشخص بشه.
اما اگر حامله نیستی که سعی کن همینجوری خوردن همین برنج و نون و عصبی شدن و بعضی خوراکی های شیرین رو کم کنی
البته قطع کردن برنج باعث ریزش مو میشه

میتونی مویز بخوری
چایی دارچین بخوری
این دو تا میدونم که باعث کاهش قند خون میشه و توی بارداری هم برای خوردنشون از دکترت حتما سوال کن.
البته درمورد فندق هم شنیدم که میخورن و قندشون میاد پایین البته فندق خام

اره عزیز باردارم باشه ممنونم از راهنمایی کامل تون گلم

دارچین نخور عزیزم واسه بارداری خوب نیست

باشه گلم ممنون

1 Likes

عزیزم دوستان درست میگن باید زیر نظر پزشک تغذیه باشید تا خدای نکرده دیابت نگیرید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.