قند در بارداری

سلام
دیابت بارداری چه موقع خودش رو نشون میده؟؟؟؟

اگر شما سابقه دیابت داشته باشید در اولین ویزیت پزشک برای شما آزمایش تحمل گلوکز رو درخواست می کنه
اگر دیابت ندارید در هفته 24 تا 28 این آزمایش رو همه بارداران انجام میدن که مشخص میشه

دو سه روزه دهنم خیلی خشک میشه
مخصوصا دیشب چیژ شیرین خوردم بعدش عطش داشتم

عزیزم باز هم قندتون رو چک کنید اگر پایین نرفته بود به پزشک مراجعه کنید. اصلا هم نگران نباشید

1 Likes

باشه عزیزم
حتما :kissing_heart:

1 Likes

مگه دهن خشك بشه نشونه ديابته ؟

یکی از نشونه های دیابت هست
حالا ممکنه تو غذای شور خورده باشی همش تشنه ات بشه که ربطی به دیابت نداره

1 Likes

خخخخ مهیا من همش به خودم القا میکردم دیابت بارداری دارم میگفتم ببینین چرا اینقد اب میخورم دهنم خشکه زیاد میرم wc وهزار چیز دیگه خیلیم الکی رژیم گرفتم ولی تو هفته بیستو هشتادو چهار بود برای ازمایشگاه بیمارستان فک کردم زیاده رفتم از بیرون تو سی و چهار هفته هفتاد بود :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

نیلوفر جان
دیشب دو ساعته گرفتم بعد شام ۱۲۸ بود
الان ناشتا گرفتم ۱۱۹
:persevere:
@hakimi

نه
من چون سابقه دارم گفتم

عزیزم حتما به پزشکتون مراجعه کنید تا درمان مناسب رو در پیش بگیرید اما نگران نباشید

1 Likes

بعد از ۱۲ساعت؟

1 Likes

پس مواظب باش عزیزم

1 Likes

منم تقریبا وضعیت شما رو دارم .البته من ناشتام ۹۷ بود ولی رفتم فوق تخصص غدد برام دارو تجویز کرد.شما هم برید حتما پیش فوق تخصص غدد و اصلا نگران هم نباشید.

منم قبل بارداری دیابتم رومرزبود،صدوده بود،الان ممکنه دیابت بارداری بگیرم‌‌؟

معمولا با دستگاه های خونگی هم اعدادشون با ازمایشگاه کمی فرق میکنه.

1 Likes

دیروزآزمایش چڪاپ دادم فرداجوابش میاد :disappointed:

1 Likes

ممکنه ولی هم اگه خدای نکرده گرفتی نگران نباش خیلیها تو بارداری دیابت میگیرن دیگه دست خود ادم نیست .انشالله به خوبی کنترلش میکنید.

2 Likes

فامیل ما دیابت بارداری داشت سر دوتا بچش ولی واسه هیچکدوم دارو نخورد فقط رعایت غذایی کرد و تحرک داشت خداروشکر مشکلی پیش نیومد براش و بچه هاش سالمن
ولی خب تحت نظر دکتر باشید خیلی بهتره

ممنون گلم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.