قمر در عقرب و بارداری

مامانایی که باردارن و اونایی که نینیشون بدنیا اومده جواب بدن لطفا
بچه ها شما برا اقدام به بارداریتون روزای قمردرعقرب درنظر گرفتین ؟
برا من یهویی شد یعنی ناخواسته بود ماه بعد میخواستم اقدام کنم ولی خب خدا خواست شد کا مصادف شد با روزای قمر درعقرب
الان یجا خوندم یکی ازین خشک مذهبیا گفته بودطبق تحقیقات بچه هایی که نطفشون توروزای قمردرعقرب بسته میشه سندروم داون میشن!!! نمیدونم کدوم تحقیقات میگه از تو شکمش دراورده!!!
منو یه استرس عجیبی گرفته از استرس کمر درد گرفتم :worried:

1 Likes

عزیزم حدیث داریم از امام صادق که بهتره نطفه تو قمر در عقرب تشکیل نشه اما اگرم شد گناه که نکردی
صدقه بذار کنار
خود خدا خواسته این بچه به وجود بیاد خودشم نگهدارشه

4 Likes

عزیزم من خوندم تو روزای قمر در عقرب کارای مهم انجام نشه ولی اگه انجام بشه اشکالی نداره صدقه بدید.
و ادامش نوشته بود که خیلی خودتونو درگیر این موضوع نکنید

3 Likes

من خودم این احادیث دیدم عزیزم منظورم اینه کدوم تحقیقات میگه بچه سندرم داون میشه؟!!!

1 Likes

مهدیس جان چرا اینقد مستعد استرس گرفتنی دختر خوب؟!
به قول بچه ها پی ش رو نگیر. چیزی که شده شده. اون حدیث هم در مورد وقتیه که حق انتخاب داری یا با برنامه پیش میری. حالا یکی اصلا به تقویم و تاریخ نگاه نمی کنه وظیفه زن و شوهریشو انجام میده. دین به کدومش بیشتر اهمیت میده؟
حالا یکی اومد حدسی یه چیزی گفت، ندیدم اما مطمئنم نگفته که حدیث گفته سندرم داون…

2 Likes

بیخیال این احادیث باش ببین مطالب علمی چی میگه ، الکی هم خودتو اذیت نکن عزیزم

1 Likes

عزیزم شما که خبر نداشتی و نمیدونستی بعدشم مطمئن نیستی اون روز نطفه بسته شده یا نه .حالام نمیخواد فکرش کنی فقط بسپر دست خدا انشالله خودش بچه ات و خودت رو درپناه خودش حفظ میکنه.

1 Likes

خواهر عزیز چرا اینطور حرفی میزنید؟؟؟؟

قمر در عقربه کاری نکنه، استرسه کاری میده دستت
استاد معارفمون میگفت نرید تو بحر این چیزا، شما که یهویی بوده و خواست خدا، پس توکل کن به خدا، و ازش بهترین ها رو بخواه، ان شالله که سالم و صالح باشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.