قلک خریدم واسه پسرم دردسر شد برام

چند وقت پیش ی قلک خریدم واسه پسرم که یاد بگیره پس انداز کنه،البته حساب بانکی داره و براش پس انداز میکنیم،به هر کی میرسه میگه پول بده بندازن توش،از بابابزرگ و مامانبزرگاش و خاله و عمو و …بماند که توی کیف من و جیب باباش یه هزاری نمیزاره بمونه،هنوز یکماه نشده فکر میکنم نزدیک ششصد هفتصد تومن جمع کرده
هر چقدر دعواش میکنم کار بدیه از رو نمیره
مخصوصا جلوی بابام همش می‌رقصه شاباش میگیره میندازه اون تو،خستم کرده،چن بار خواستم قلکشو بشکافم داد و فریاد کرد نذاشت،گرفتار شدم :face_with_hand_over_mouth::wink: قایمش کنم یا نه؟

18 Likes

من فقط خندم گرفت:joy::joy::joy:

8 Likes

والا ما هم اوایلش به این پولدوستیش میخندیدیم،الان برامون دردسر شده

3 Likes

منم برقصم بمنم شاپاش میدن ؟:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

5 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy: وای چقد خندیدم بهش یاد بگو ک زشته از یکی پول میگیری و… یا مثلا بگو برام فلان کاریو بکنی دستمزدتو میدم تا بندازی قلکت بزار تشویق بشه کمکت کنه

3 Likes

خیلی باحاله چند سالشه؟

آره که میدن :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::ok_hand::ok_hand:

1 Likes

جووون ادرس بده :joy::joy::blue_heart:

هر کاری بگی کردم،چن روز پیش گذاشته بودنش خونه بابامینا،رفتم بیارمش سه تا پنجاهی گذاشته بود جلوی در،گفت اینارو رقصیدن بهم دادن،گذاشتم اینجا یادم نره بیارم

1 Likes

خیلی باحال بود :joy::joy::joy: بیار من گازش بگیرم
یکی از بچه ها خوب گفت که بهش بگو یه کار مفید باید بکنه تا پول بگیره البته خب بچه کار مفید میکنه دیگه میرقصه! :joy::joy: عاشقش شدم

4 Likes

پنج سال و نیمشه

1 Likes

خوبه ک پول جمع میکنه بنظر من ولش کن:joy::joy::joy:

2 Likes

اره تو برقص حالا

1 Likes

:woman_facepalming::joy::joy:
براش یه چند تومن هفتگی قرار بزار بگو
این قلک فقط برای پس انداز این پول هفتگیشه
شاید اثر داشته باشه

1 Likes

ای جوونم :joy::joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl:ازالان داره دارمد زایی میکنه

3 Likes

قربونت،آخه تنها کار مفیدی که می‌کنه رقصیدنه :grin::grin: امروز نمیدونم از کجا باله یاد گرفته بود میرقصید،بعدش میگه مامان واسه رقص باله شاباش نمیدن؟ :wink:

2 Likes

وای خدا چقد باحاله بیار گازش بگیرم من:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

بابا از غریبه که نمیگیره از باباش مامانش یا خاله هاش و… میگیره دااا ولش کن

1 Likes

:joy::joy:کسی راهی پیدا کرد به منم بگه همین مشکلو با ابجیم داریم ما:neutral_face::woman_facepalming:

4 Likes

آخه یواشکی از بقیه میگیره،اونا هم تو رودرواسی میمونن و میدن،بهشون گفتم ندید بدعادت میشه ولی گوش نمیدن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.